Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem tegnap a párom, mert megfojtottam a vágyammal?!

Figyelt kérdés
Az tényleg sok lehet a másiknak, ha mindig mondogatom, hogy ,,kívánom.. hiányzik.. veled akarok lenni..,, ez tényleg egy szakító ok vagy csak kamu ok? :S
2015. máj. 5. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamuuuuuuu ok!!!
2015. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy pedig lány? Ha lány akkor én kifejezetten élvezném... de ha fiú... szerintem nem minden lány bírja az ilyet.
2015. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Kamu ok, habár manapság gyre több csaj rinyáldázik emiatt.
2015. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2015. máj. 5. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos. Nem szeretett.
2015. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondanám első hallásra hogy jogos, aztán második elgondolásra hogy kamu. De amennyiben nem ismerem a hátterét és a kapcsolat lefolyását nem tudok ilyen egyértelmű véleményt formálni.

Az emberi ízlés is igény nagyon külömböző, sokszor egy masszív egoista embernek éppen annyira szüksége van arra hogy irányítsa a párja mint ahogy egy visszahúzúdú kissé antiszociálisnak arra hogy - nyersen fogalmazzak - otrombán és erőteljesen megb@ssza vagy lesz0passa a párja. S bocsánat a nyersiességért.

Van akinek túl sok, és ezt érzékelni kell, felvenni az impulzust megérteni, kinyitni a szánkat és megkérdezni meddig mehetünk el. S ha fontos a dolog, az ember kérdez és mond, míg nem késő.

Szerintem.

21L

2015. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyulful megírta az igazságot.

Innentől már csak egy kifogást kellett keresnie a szakításhoz.

2015. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen, akár fiú vagy, akár lány. Jól hangzik, amíg az ember szeretethiányos, és rohadt fárasztó, amikor nem lehet egy filmet megnézni, mert állandóan jönnek az sms ek, telefon, akármi.
2015. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!