Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » , , Gyakori kérdés. " Bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Gyakori kérdés. " Bele szerettem a legjobb haveromba (fiú), aki mellesleg rájött mert túl jól ismer. Még is mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
Hát lényegében az,amit felül kérdeztem,annyival egészíteném ki esetleg,hogy ez a srác a barátnőmnek udvarolt... De az elég csúnyán kidobta,és most ott tartunk,hogy....hát sehol :D Megvigasztaltam,próbáltam segíteni őket összehozni,aztán most a legjobb barátom,és adott arra utaló jeleket,hogy esetleg ő is érez valamit,de aztán mindig vhogy megcáfolta....Tehát,már fogalmam sincs,hogy mivan...sokan azt mondták,hogy csak játszik velem,de mivel a legjobb barátom ennek ellenére 1000%-ig megbízom benne,és lehet,hogy érdekes dolog,de eddig egyszer beszéltem vele személyesen akkor is mindenki azt hitte,hogy együtt vagyunk de nem...akkor még nem éreztem semmit..na igen..kissé bonyolult!De pad helyzet,mert kihúzta belőlem,hogy szeretem és most mintha eltűnt volna! :( Először azt mondta ő is el tudná képzelni,hogy együtt lennénk aztán meg hát nem tudom....(amúgy mindenki tudta már,hogy bele zúgtam,csak én tagadtam...de h minek?!)F/19(lesz 1 hónap múlva) L/17

#legjobb barát #Fiúbarátba #haragos barátnő :D
2015. máj. 6. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Tartalèk vagy. Nincs ló jó a szamár is. Már bocsi. :-) A barátnődnèl befürdött,nalad èszrevette hogy lehet valami. Ezek szerint könnyű prèda vagy számára. Kicsit dolgoztatsd már meg ;-)
2015. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
aha
2015. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van!Amúgy ezt is mondták,csak nem hittem el,mert ahhoz túl jó barátként gondolok rá!De így,hogy te nem ismered.... Hjaaj :( Hát köszi azért :)
2015. máj. 6. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan jo barátod akk mond el neki h figyi ez van... vagy megérti vagy nem :)
2015. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom,jó kérdés...talán félek a vagy nemtől...?! :)
2015. máj. 6. 23:41
 6/10 anonim ***** válasza:

"kihúzta belőlem,hogy szeretem és most mintha eltűnt volna"

Ez egyértelműen annak a jele, hogy nem tetszel neki. Ha nem szeretnél egy kínos, rövid párkapcsolatot, akkor hagyd inkább.

És ha a srácnak van egy kis esze, akkor tudni fogja, hogy valahol mindig vonzódni fogsz hozzá, úgyhogy egy kis elhidegülésre is számítanék...

2015. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak tudod azóta már eltelt kb 2 hét és rendszeresen reggel,este Napközben ír...ezért nem értettem.
2015. máj. 7. 00:21
 8/10 anonim válasza:
Hova valósi vagy? Somogy? :D
2015. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem :D xD Nem vagyok Somogyi. :D
2015. máj. 11. 10:01
 10/10 anonim ***** válasza:
óó de ismerős szitu. én is beleszerettem a legjobb haveromba.. mindig mikor szétment a nőjével, engem mindig megtalált és mindig közeledett, aztán beleszerettem, de ő viszont nem.. utólag rájöttem h csak szamár szerep jutott nekem sajnos.. és hát el is romlott emiatt a kapcsolat
2015. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!