Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Még sohasem volt barátnőm. 20 évemhez közeledve szeretnék már egy barátnőt. Egy olyat, aki okos, kedves,megértő és szép is. Nem értem, hogy miért nem sikerül barátnőt szereznem. Sok embert megnézek és gondolkodok, hogy ők, hogy csinálták. Én magamat udvariasnak tartom. Nagyon sokan mondják, hogy jóképű vagyok, és ezt nem nagyképűségből írom, mert modellkedem is. Csak azt nem értem, hogy, hogy nem jön össze egy barátnő. Mit kéne tennem, hogyan kéne tennem?:(

2015. máj. 7. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
kisebb arc öcskös vagy több pénz... :)
2015. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy jól nézel ki, de nagyon buta vagy?
2015. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon gazdag, lehet, hogy ez a baj.:( Meg félénk is vagyok, bevallom. De olyan barátnő nem is kéne aki csak a pénzért van velem, meg nem kell a világ legszebb lánya, csak egy olyan aki tényleg szeret.
2015. máj. 7. 16:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát matekból és fizikából érettségiztem emelt szinten 2 éve, de ez nem sokat számít, de lehet, hogy annyit igen, hogy nem vagyok sík hülye, mert 80% fölött lett mind2.:D
2015. máj. 7. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
a félénkséggel az a baj, h csak ritkán akarják lesz**ni a félénk pasikat, én már csak tudom, azon változtatni kell, poénok kellenek, és jó helyen is jársz, mert én árulok poénokat jó pénzért, kettőt egy áráért, 5000-ért. :)
2015. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!