Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti képesek volnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti képesek volnátok egy olyan fiúval együtt lenni, aki soha nem megy kocsmába és egyáltalán soha nem is iszik szeszes italt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem okozna gondot,sőt!:)
2015. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10 egy szóval sem mondtam h nem lehet inni csak azt h aki alkohollal dugja a fejét a homokba az nem jó ember lesz előbb utóbb alkoholista lehet majd mert nem tudja másképp kezelni a gondjait
2015. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Elég egy törés az életben, de hiába is magyaráznám..."
2015. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A hideg estés, összebújós, borozgatós alkalmakért kár lenne, de viccet félre téve nem bánnám. feltéve ha mondjuk baráti társaságban, vagy családi összejövetelkor nem venné rossz néven ha én koccintok egyet másokkal. Kocsmába én sem járok, amúgy inni se szokásom főleg h általában én vezetek. 19L
2015. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én örülnék ha ilyen férfit találnék :D
2015. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!