Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány vagyok, és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok, és egy 32 éves becsapott! Mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Valahogy meg tudta oldani, hogy hamis képeket, meg hamis videóképet mutasson nekem magáról szkájpon és teljesen magába bolondított... Még le is vetkőztem neki... És akkor most elmondta, ohgy 32 éves és nagyon szeret, nem tud már hazudni nekem... Mit csináljak most?!
2015. máj. 8. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szép volt! csak így tovább. :D
2015. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mit tudnál csinálni?
2015. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy beleszerettem, ez a baj
2015. máj. 8. 13:30
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
neked is van plusz 20% hasteod? minden trollnak racialja...
2015. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Először is ne higgy neki. El akar csalni valahová hogy megerőszakolhasson.

Kár volt levetkőzni, ilyet máskor ne csinálj. Mondjuk ezen már nem nagyon lehet változtatni.

Szerintem ilyenkor fel is lehet jelenteni. Tudja hol laksz?

2015. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%

Ha beleszerettél és így is tetszik akkor beszéld meg a szüleiddel azt hajrá.

Más 14 éves is beleszeretett már 30 éven felülibe és fordítva is simán előfordulhat.

2015. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak különleges kapcsolatok, ahol egy ilyen nagy korkülönbség ellenére boldogan együtt élnek, de azért ez elég ritka. De amúgy, ha így indított, hogy becsapott, mire számítasz tőle a továbbiakban? Kell neked egy olyan ember, aki így viselkedik veled?

Egyébként meg tudod fogalmazni, hogy mit szeretsz benne?

Elég nagy valószínűséggel csak ki akar használni, visszaél azzal, hogy tapasztalatlan vagy. Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2015. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha nem a saját képeit küldte, akkor Te nem belé bolondultál, hanem az általa kreált hamis álompasiba.

Lépj tovább.

2015. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
jól csinálta a vén ember, fiatal kisfiúként is irigylem xd
2015. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dugd meg:D
2015. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!