Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs itt aktív, meleg, helyes srác? (AKIT NEM ÉRDEKEL, NEM ÍR)

Figyelt kérdés
Ne legyen húsznál több, lehetőleg 16-max 18 éves. Nem kérek semmi ócsároló választ, köszönöm. :) Lehetőleg írjon helyesen, mert megőrülök, ha valaki nem tud írni. Pest közelében, vagy Pécs közelében.

2015. máj. 8. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ahahahahah . NINCS !
2015. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Na ne ám már te szabd itt a szabályokat
2015. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
mert a passzív meleg az mit tud?
2015. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 azt dugják
2015. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fal tuló szollgallattástt mássikk honllapon tallállod
2015. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Emberek, akit ez nem érdekel, az takarodjon már innen. Ne írogassátok itt a hülyeségeitek, főleg, ha nem is témába vág. Nem a prolikat keresem gyűlölködésre.

Buták vagytok, igazából ezzel magatok járatjátok le.

2015. máj. 8. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Látom fáj az aranyér.
2015. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
De van. En. 20 elmultam lassan egy eve, okos vagyok, muvelt, helyes es intelligens. De depresszios jelenleg igy nem ismerkedem, de ha ismerkednek is nem veled tennem, mert olyan arrogancia es gogosseg tunik ki a soraidbol, ami szamomra eleg indokolatlan itt egy anonym forumon. Te degradalsz masokat, hogy buta, meert (valoban) faszsagokat ir es prolizod le oket. Van egy hirem, azzal, hogy ilyen velemenyt alkotsz es ennyire erdekel masok pejorativ provokacioja, azt mutatod, hogy te sem vagy kulonb. Bocs. En pl nem ajulok el magamtol, pedig lenne mire, csak nem felejtem el honnan indultam, illetve nem reflektalok ilyen ocsarlo, provokalo rgyenek frocsogeseire, mert meltatlannak talalom az ilyen szintre valo sullyedest.
2015. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Persze, hogy van! 16/f bp környéki vagyok. Írj ha gondolod.
2015. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nyolcadik kommentár írójával egyet tudok érteni. Szállj le a magas lóról öcsikém!!!
2015. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!