Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom és köztem minden tök jól működik, szerelmesek vagyunk, igazi társai egymásnak, és nemrég költöztünk össze. Ő már találkozott az én szüleimmel, a barátaimmal, szóval minden olyan személlyel, akik nekem fontosak...én viszont a legjobb barátján kívül még senkivel sem találkoztam az ő környezetéből. Eleinte azt hittem azért, mert még nem érzi a kapcsolatunkat elég érettnek arra, hogy bemutasson, de aztán a sok beszélgetésből, és az elejtett félmondatokból kiderült, hogy nem egy rendezett családi háttérrel rendelkezik illetve, hogy mély szegénységben nőtt fel a sok testvérével és féltestvérével együtt. A helyzet az, hogy ehhez képest az én hátterem mondhatjuk, hogy tökéletes. Normális, dolgozó szülők, szeretetben nevelkedés, rendezett családi ház, iskoláztatás stb. Azt gondolom, hogy őt frusztrálja az, hogy "ekkora a különbség" és fél attól, hogy mit fogok szólni ahhoz, hogy ő "honnan jött". Pedig engem nem érdekel, hogy milyen a családja, mert erről senki nem tehet, és én boldog vagyok, hogy rátaláltam, mert benne egy igazi, kedves, őszinte szeretni való férfit ismertem meg, és gondolkodás nélkül hozzákötném az életem. Mit gondoltok, hogyan éreztessen vele azt, hogy engem nem zavar a szegénység? Ő magától nem igazán beszél erről, ha mégis szóba kerül, akkor inkább eltereli a témát és zavarba jön...erőltetni nem szeretném, de jó lenne már, ha túl lennénk ezen a bemutatkozósdin, hogy végre megnyugodhasson, hogy normálisan állok a dolgokhoz. Tppek


(26/N)



2015. máj. 8. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy értelmes kérdés.A válasz,beszéld meg vele ezt a helyzetet,hogy nincs semmi gond hogy neki nem úgy indult el az élete mint neked,stb,stb.Ja és valahogy úgy kezd hogy szeretnék veled beszélni,minden féle mellé beszélés nélkül.
2015. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne ti látogassátok meg a szüleit,hanem őket híívjátok meg.

Ha nincs pénzük jegyekre utaljatok,vagy postázzatok nekik.

2015. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de miért nem mondod el neki ugyan azt, amit leírtál? ,,engem nem érdekel, hogy milyen a családja, mert erről senki nem tehet, és én boldog vagyok, hogy rátaláltam, mert benne egy igazi, kedves, őszinte szeretni való férfit ismertem meg, és gondolkodás nélkül hozzákötném az életem"
2015. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne erőltesd, ha nem akarja, akkor nem akarja, függetlenül attól, hogy mennyire komoly a kapcsolatotok, ez csak és kizárólag rá tartozik.

Vannak dolgok amikről én sem beszélek senkinek, és nem is fogok soha, nem az elbszott családom a kellemetlen, hanem hogy ettől függetlenül a családom, és nem akarom, hogy bárki is rosszat gondoljon róluk.

2015. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Megértem az álláspontodat, igazat is adok neked, sőt, szerintem a párom is hasonlóképpen gondolkozik, viszont nem szeretném, hogy ez éket verjen közénk...érted? Azt is megbeszéljük, hogy ki milyet kakált...egyedül ez a "tabu" téma, és olyan rossz...:( ha majd gyereket szülök neki, szeretném, ha az ő családja is aktívan részt venne az életünkben. Egyébként egy (nagy) városban élünk a családjával, így nem lenne akadály az utazás. Arra gondoltam, hogy megpróbálok nem rágörcsölni, és hagyok neki időt...
2015. máj. 8. 23:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!