Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még kilencedik év elején szerelembe estem az egyik osztálytársamba, akivel később össze is jöttünk, de elég bonyolult volt a kapcsolat háttere (szüleim miatt), ezért három hét múlva szakítottam vele. Néhány hónapra rá összejött az egy másik osztálytársunkkal, akivel én nagyon jóban voltam és még most is együtt vannak. Viszont a fiú még mindig írogat nekem, oda jön hozzám és elkezd velem beszélgetni és sokszor megemlíti a szakítást (azóta egyébként másfél év telt el), kérdezősködik a fiúkról és arról, hogy én mit szólok a kapcsolatukhoz. Facebookon is folyton írogat és mindig így köszön el: jó éjt <3 Ha nincs ott a lány akkor ölelgetni kezd és mellém ül, levelezgetni szeretne stb. Ez nagyon zavar engem. Semmit nem akarok tőle, de ő folyton jön és beszélget. Ha nem írok vissza facebookon következő nap az iskolában sértetten megemlíti. A barátnője teljesen ki van rám, hogy ennyit beszélgetek vele és nem tudom mit tegyek.:( 17/L

2015. máj. 9. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Beléd szerelmes. Mond meg neki,hogy ez nem járható út,és túl vagy rajta.Foglalkozzon a barátnőjével,mert neki az ő viselkedése rosszul esik.
2015. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Gyűjtök egy kis bátorságot és megmondom neki. :)
2015. máj. 9. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki nyugalma érdekében jól teszed. :) 1 es voltam.
2015. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!