Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom csak féltékenységből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak féltékenységből dühöng? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves vagyok, kórházban dolgozom ápolónőként. Sebészeti osztályon férfi részlegen. Imádom a munkámat, mindig is ez volt az álmom. A napokban a párom bejött a kórházba, engem az egyik kórteremben talált meg ahol az egyik idős bácsi azt ecsetelte, hogy milyen jó lenne ha én a felesége lennék, meg hogy ő megkéri a kezemet. Meg is kérdezte a bácsi hogy lennék e a felesége én meg csak annyit mondtam, hogy "Persze Palibácsi" nevettünk és kimentem a kórteremből. A párom elég furán viselkedett de nem szólt semmit. Otthon azzal fogadott, hogy a munkahelyeden ez megy .. hogy folyton megkérik a kezedet te meg mindenkinek igent mondasz. Én meg kinevettem, mert azt tudni kell, hogy az idős férfiak folyamatosan bókolnak, megkérik a nővérkék kezét. A párom pedig azt szeretné, hogy ott hagyjam az osztály és keressek egy másikat ahol csak nők vannak. Szerintetek igaza van? Én nem szeretném ott hagyni a jelenlegi munkámat, nagyon rendes a csapat.


2015. máj. 9. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi rossz nincsen. A párod pedig nagyon betegesen féltékeny. Az idős bácsi csak hülyéskedett , de ha nem is akkor is szerintem csak vicces...:) Ne hagyd ott a munkádat.
2015. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos, az exem hasonló munkakörben dolgozik, persze sok az öreg, de vannak fiatalok is, így-úgy elhívták, persze nem ment, mígnem az egyikkel találkozott, de még ez sem zavart; a probléma ott kezdődött, hogy úgy találkozott a pasival, hogy azt modnta, hogy vásárolni megy, miközben 99%-ra biztos voltam abban, hogy nem. Biztos, hogy valahol én is hibás voltam, nem tudom, de 2 évre rá vége lett a dolognak és részemről legfőképpen emiatt; már nem bíztam meg benne, s hiába könyörgött és sírt, hogy ő szerelmes belém, stb nekem már nem ment.
2015. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Semmiképp se hagyd ott a munkádat!


Ha ennyire zavarja, ne járjon be hozzád! Az munkahely... Ha nem érti meg, hogy ezek az idős férfiak így oldják a kórházi feszültséget, és te csak ebben vagy partner, ha képes emiatt is féltékenykedni, az az ő baja.

2015. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem találkozgatnék senkivel. Én is mondtam a páromnak, hogy minden idős férfi ilyen, ezen nem kell megsértődni. És olyanokat vág a fejemhez, hogy én komolytalan vagyok. Ma is még nem szólt hozzám sem. De én ezen csak nevetni tudok és még ez is zavarja. Köszönöm a válaszokat ment mindenkinek a zöld kéz! :)
2015. máj. 9. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!