Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Valakinek lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Valakinek lenne türelme meghallgatni és tanácsot adni? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel elkezdtem beszélgetni először Facebookon. Aztán kb. egy hónap múlva találkoztunk,randizgattunk párszor stb. A legutóbbi találkozásunkkor elhívott moziba,de puszin kívül semmi sem történt.

Aztán megkérdeztem,hogy ez most randi volt..mert elvileg énis tetszem neki. Erre azt mondta,hogy "akár az is lehetett"

Aztán egy ideig nem beszéltünk és nem találkoztunk..ami miatt szomorú voltam,ezt el is mondtam neki.

Nemrég azt írta,hogy " kedvellek és nem szándékosan utasítottalak el,szimpatikus vagy de egyenlőre barátként tekintek rád"

Ha barátként tekintett az elejétől fogva,akkor miért mondta azt,hogy végülis randinak számított az utolsó talink??

Szerintetek meg merjem kérdezni tőle ezt személyesen,vagy inkább ne?

Nagyon fontos nekem és nem akarom elveszíteni!!


2015. máj. 9. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

fordítok:

"ha nem talál más nőt akkor te veled fog foglalkozni"


Te lettél a "pótkerék"

2015. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Megpróbálom válasza:
Szerintem arcba a legjobb....mármint az ilyesmit intézni...Állj elé, és kérdezd meg pacekba, hogy mi az ábra...az őszinteségnél nem tud jobbat egyikőtök sem. A legtisztább és a legrövidebb így lesz a játék szerintem. Bocsi ha érthetetlenül fogalmazok :)
2015. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A randi még nem jelenti, hogy jártok... csak hogy ismerkedtek.
2015. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Igen,tudom

Csak az nem világos a számomra,ha barátként gondol rám akkor miért mondta azt hogy randiztunk?

A barátok szerintem nem szoktak randizni... :o

2015. máj. 9. 18:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2015. máj. 9. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátok is randizhatnak, hogy megismerjék egymást jobban, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem. Ezért mondtam, hogy nem következik belőle. Ugyanakkor ő először mondta, hogy az randi (is lehetne), és csak később, hogy ő barátként gondol rád.
2015. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. máj. 9. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondta: "akár az is lehetett" szerintem nem mondta, hogy az is volt. Csupán bizonytalan volt. Aztán hazament, átgondolta és biztos lett, hogy nem akar többet. Legalábbis most nem. Ha nekem férfiként ennyire nem lenne biztos az "igen", akkor később sem alakulna ki bennem semmi. De ez én vagyok 40/F
2015. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!