Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy bejövök-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy bejövök-e egy srácnak? L/12 (6. -os vagyok)

Figyelt kérdés
Az osztalytarsam nagyon bejon nekem szerintem en is tetszek neki mert szunetekben mi kisebb csoportokban szoktunk beszelni es ugy van hogy par fiu es par lany. A srac aki tetszik nekem mindig mellem all vagy ul. Volt amikor megfogta a kezem. Ma elkezdett nekem mondani valamit de nem tudta befejezni mert becsongettek es addig tudta mondani hogy majd beszelni akar velem valamirol. Ez azt jelenti hogy meg mindig szerelmes belem mert 1 osztalyban jartunk meg oviban is es anyam fojton azt hajtogatja amikor az ovirol van szo hogy en mennyire odavoltam a Dominikert.
2015. máj. 11. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfogta a kezed -> szexet akar (ebben a korban: "bejössz neki")
2015. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne belém szerelmes egy 12 éves... Mindent megadnék érte!!!

*Szomorú, keserves pityergés*

Ricsi, a Kopaszodó Kéjvakond

2015. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Öööö biztos hogy nem akar szexet.
2015. máj. 11. 18:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Ööö ok
2015. máj. 11. 18:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyi biztos hogy a mi osztalyunk nagyon vad nincs olyan gyerek az osztalyban akinek ne lenne osztakyfonokie
2015. máj. 11. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el,minden fiú azt akar
2015. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet bejossz neki, de az is lehet, hogy csak azert kedveskedik veled, mert kedvel, es tudja, hogy tetszik neked. En is kizarnam a szexet, lehet hogy szeretne mar valakivel, de ilyen korban ez nem lehet egy konkret cel, sztem vonzodhat egy kicsit irantad.:) de ha regota joban vagytok, nyugodtan megkerdezheted, nem hinnem, hogy hazudna. En fiu letemre tuti nem akarnek, mert nem is tudok.:) de ha nem mered, akkor is legyel mellette, beszelgess vele, adj neki apro jeleket. Ha ezeket nem fogja, akkor vagy hulye, vagy tenyleg nem akar semmit.
2015. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi de amm biztos nem akar szexet max. egy kicsit de az en osztalyom a leghitesebb a suliban. Amugy a mi osztalyunkbol mar kicsaptak egy gyereket 3.-ban.
2015. máj. 11. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!