Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatot szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot szeretne vagy csak kalandot?

Figyelt kérdés
Tehat megismertem egy pasit mar 2 honapja es hat minden rendben volt,sokat irt nekem eleinte,nem volt nap hogy ne beszeljunk.Mar vagy 3 hete lefekudtunk egymasal es azota nem ir nekem mint maskor ,arra tamaszkodik hogy nagyon elfoglalt mivel hogy mernok.Nagyon keveset is beszelget velem most pedig csak akkor ir ha en irok ra.Szerintetek komolyan gondolja az egeszet vagy csak kihasznal?Amit megakarok meg emliteni az az hogy a tegnap azt mondta nekem nem elegitem ki es nem vagyok jo az agyban,pedig mindent kiprobaltunk es jol ereztuk magunkat.Nem ertem szerintetek szivat vagy miert mondana egy ferfi ilyet?Amikor probalok beszelni vele hogy ez igy nem mehet tovabb hogy O nem nyit soha temat semmirol egyszeruen nem valaszol a kerdeseimre,meg sem halgat amikor elakarom mondani engem mi zavar.
2015. máj. 12. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmondta a lényeget nem voltál jó az ágyban. Nem keres. Ezek után nem fog Veled tartósan összejönni.

Ne bánkódj miatta, sőt felejtsd is el.

2015. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasznál. Majd amikor megint sex kell neki, akkor kerseni fog. Szerintem szakíts vele még most az elején, mert ahogy leírtad hosszú távon csak neked lesz rossz. Keress olyan férfit, akinek nem csak sexre kellesz és együtt türelmesen belejöttök a sexbe és megbeszélitek, hogy mit szerettek, mivel tudjátok egymást a csúcsra juttatni. A kommunikáció az egyik legfontosabb a kapcsolatban
2015. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!