Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyermekes apukak! Nalatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekes apukak! Nalatok, hogy zajlott az uj parotokat bemutattatok a gyerekeknek, hogy viszonyultak az uj helyzethez?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van gyermek nélküli apuka is? :O
2015. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1-es, ott a pont :D En a masik oldal vagyok, en lettem bemutatva a parom gyerekenek. Akkor 9 eves volt a kissrac, most 13. Semmi kulonos nem volt, a parom bemutatott a gyereknek, aztan ennyi. Persze, a kissrac bizalmatlan volt nagyon az elejen, ugyh en nem is kezdtem el nyaladzani neki, hanem megvartam, amig o kozeledik, amig o kezdemenyez kommunikaciot. Talan a 3. talalkozasnal volt az, h egyszercsak tarsalgast kezdemenyezett, es onnantol "el lettem fogadva". Nem igazan zavarjuk egymas vizeit, m a gyerek az anyjaval el es csak kethetente hetvegen van nalunk. Egyebknt meg most kezd kamaszodni es kegyetlen neveletlen es szemtelen, ugyh nem is szeretek vele egy legterben lenni. En nem nevelem, hanem ezt meghagyom az apjanak. Csak akkor osztom ki, ha szemely szerint velem tiszteletlen. Nem mondom, h imadjuk egymast, m o is latja rajtam, h tartom a tavolsagot, de legalabb velem tisztelettudo.
2015. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdeklődéssel... 8- és 13 évesek voltak, azzal az alapbeállítással, hogy akikekkel én addig összehoztam őket, azok mind jó emberek voltak (barátok, kollégák, autószerelő, meg mittomén még ki)

Szóval nem volt nagy feszkó, később voltak hm.. súrkódások, de baj nem.

2015. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!