Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta azt hogy zaklatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta azt hogy zaklatom őt? És a nője miért tiltott le?

Figyelt kérdés
Decemberben felkeresett egy exem, folytattuk a dolgot. Március végéig tartott. Rám írt a barátnője (augusztus óta vannak együtt), írtam neki, hogy igen volt köztünk minden. Este felhívott a nő, megbeszéltük a dolgot, meg hogy ő nem folytatja vele. En ezt a férfit még március végén töröltem mindenhonnan. Ma reggel felhívott, hogy ne zaklassam őt, mit képzelek magamról, nem akar tőlem semmit. Mondtam neki hogy nem veszed észre hogy én már lezártam ezt? És a barátnőjének korábban azt mondta, hogy egy bolond nő vagyok. Vitt tőlünk tüzifát, apámtól kapta, mert úgy tudta együtt vagyunk, mint kiderült másnap ment a nőhöz. A nő letiltott engem, és még a barátnőmet is, mert szóba hoztam a csaj előtt, hogy neki is meséltem a férfiról.
2015. máj. 20. 08:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ez a férfi már több "zaklató" nőről beszélt nekem úgymond...
2015. máj. 20. 08:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyjad az ilyen hülyéket, nyilván a nő az exednek máshogy adta be, hogy beszélt veled. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, ne idegesítsd magad.
2015. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bolond ez a férfi.Sajnálom, hogy márciusig kihasznált.
2015. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!