Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint kövér vagyok és le kellene fogyjak. Nagyon bánt, adjak neki igazat?

Figyelt kérdés

Már korábban is voltak problémáink és meg akart változtatni, itt vannak a korábbi kérdéseim ha valakit érdekel - illetve oda is lehet ám válaszolni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__6..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__6..



Szóval télen ismerkedtünk meg, azóta egy grammot se híztam. 156 cm vagyok és 154 kg (viszont vastag csontozatú, így nem az, hogy kövér vagyok, sőt nagyon jó alakom van, csak a csontjaim vastagabbak és nehezebbek :D).


Mindig azt emeli ki, hogy imádja a formás fenekemet és a nagy melleimet. Viszont - ahogy az egyik fenti kérdésből is látható, szerinte unalmasan öltözködöm és kellett neki vegyek egy csomó olyan ruhát, amit nem veszek fel. Egyrészt csipkés, kifinomult, elegáns a stílusom, másrészt meg amit ő választott ki, az nem előnyös.


Oké tudom, hogy van rajtam egy kis felesleg - max három-négy kg, de egy korábbi balesetem miatt kb. semmit nem sportolhatok, tehát sport mellett csupán diétával ennyi jött fel, amióta abbahagytam a versenysportolást - ami ahhoz képest jó arány, hogy nem mozgok.

Ez a három kg adja a nagy mellemet és a popsimat.


Na már most, azok a ruhák, amiket ő választott ki, fullra előnytelenek nekem. Ő ezt nem így látja, előnyös, de én fogyjak bele+++


Ő nem látja be, hogy egyrészt sport nélkül nem fogok fogyni (max ha koplalok, de az meg visszajönne - jojóeffekt), másrészt ha fogynék, akkor eltűnne bennem az, amiért igazán odavan - cici és fenék - mert ugye koplalásnál ez megy le leghamarabb, ráadásul löttyedt is lenne.


Szerintetek is kövér vagyok? Fogyjak le? - Amúgy a súlyom világéletemben is ennyi volt, még amikor tornáztam akkor is, csak az izmok ugye leépültek, helyette meg lett az a 3-4 kg zsír.


2015. máj. 22. 05:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

"156 cm vagyok és 154 kg"


'Kicsit" teltnek tartod magad gondolom. Sokk!

2015. máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Most tenyleg ne haragudj meg ram, de en nem tudom elkepzelni, hogy nagyon jo alakod lenne. En kb 20cm-vel magasabb vagyok nalad, es kevesebb mint fele annyi kilo, megis ugy erzem, hogy van rajtam 1-2kg felesleg. Es en se vagyok eppen madarcsontu. Na mindegy ez annyira nem fontos.

Nem ertem, ha a pasidnak semmi sem jo rajtad, akkor miert vagytok meg együtt? Ez a nagy kerdes nem a kilok.

Ha fogyni akarsz, akkor magadert tedd, ne masert.

2015. máj. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%

Nem fogok ítélkezni feletted, mert nem ismerlek. Habár ez a 156 cm - 154 kilós felállás picit soknak tűnik, de ha te így jól érzed magad a bőrödben, akkor csak ez számít.

Mint előttem is írták probléma nem benned, hanem a párodban van. Ha te úgy érzed, így nézel ki a legjobban ahogy vagy, és ha ezt a barátod semmiképpen sem akarja lenyelni, szakíts vele. Ne akard, hogy leépítse az önbizalmad. Keress olyat, aki jobban hozzádillik, elfogad olyannak amilyen vagy. Az előző kérdések alapján is azt gondolom, ideje másik pasit keresni, ha boldog szeretnél lenni!

2015. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, ne idétlenkedjetek már, nyilvánvalóan elírta és 156 centi, 54 kiló a csaj. Hát a labda fel van dobva, a fiúdnak nem tetszik az alakod. Teljesen mindegy, hogy igaza van-e, ízlésről nem érdemes vitát nyitni. Azt azért tartsd észben, hogy ha fiatalon "pont jó" vagy, akkor 30 felett lesznek gondok a súlyoddal. A te magasságoddal elég veszélyes mutatvány belehergelni magad ebbe az önámító "bomba testem van, csak pont a mellem és a seggem nagy, meg persze vastagok a csontjaim". Nem, lötyög ott bőven husika is, figyelj oda magadra, ne is a fiúd miatt, de az egészséged érdekében.
2015. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Fineline válasza:
74%
Szerintem egy komolyan gondolt, ŐSZINTE párkapcsolatban az a legkevesebb, hogy elfogadjuk a társunk saját stílusát. Nem is értem, miért hagyod a csávónak, hogy ilyen szinten megszabja neked, mit vegyél fel. Ha valaki szeret téged úgy, ahogy vagy, akkor lesz*rja, hogy mi van rajtad (kivéve, ha a szeretője tud neki valami újat mutatni).
2015. máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a tömeged elírtad... :D

Pasinak meg lapát.

2015. máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Költőnő? ***** válasza:
32%
sztem ne áltasd magad h 154 kilósan kis felesleg van rajtad. Et egy két méteres férfinak is rohad sok. A pasid egy tahó, rajtad áll h mit kezdesz vele, de a súlyoddal kezdj vmit, magadnak nem hazudj. Ha baleseted volt, akkor vízbn mozogj. Az kíméli az izületeket de mégis átmozgatja az izmokat és ha kardio-val párosul: csak úgy serceg a zsír.
2015. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
2015. máj. 22. 08:09
 9/27 anonim ***** válasza:
73%

1-es vagyok. Kérdező közölte velem privátban, hogy nagyon trágár vagyok és írjak új véleményt. Valóban 154 kg.


Fenntartom a véleményemet.

2015. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező 8-as, akkor most nem te vagy a képen, vagy nem tudod hány kiló vagy???
2015. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!