Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltoztak az érzéseim! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztak az érzéseim! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párommal 10 éve együtt vagyunk, szeretem: mint társat barátot, vele semmi probléma, nagyon szeret engem!

Én szerelmes lettem egy másik srácba (akivel nem lehetek együtt), pedig mindent megadnék érte! Folyton rá gondolok és nagyon fáj,h nem lehet velem. El kéne felejtenem de nem megy!

Az érzéseim miatt,a jelenlegi párommal nem tudom elképzelni a jövőmet, de nagyon ragaszkodom hozzá! Pedig részemről már nem működik a kapcsolat érzelmileg!

Ebbe bele fogok őrülni! Tanácsokat kérnék! Mit tennétek?



2015. máj. 24. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg nem tudod vele elképzelni a jövődet, akkor búcsú.
2015. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Elmondanám, hogy milyen érzések vannak bennem... Fájna, de érzelmek nélkül nem tudnám folytatni.
2015. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Két és fél év szerelem után a páromtól egy szép am megkérdeztem szeret e még. Annyit mondott nem tudom. Ott áltam lefagyma mint aki windows alatt fut. és pár másodperc után amikor újjra bootoltam,csak annyit mondtam,akkor keress mást. ennek vége. És utánna ott haltam meg a fájdalomtól. 2 hét múlva elment,és 4 hónap múlva már mással volt. Akkor beszéltem vele utoljára. ez már nagyon rég volt,és azóta már én is voltam boldog néhányszor. és szerelmes is ismét. Majd ő is lesz.
2015. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, h megváltoztak az érzéseim. Reménykedik, h változni fog, mert nem akar elveszíteni!

Félek, h nem talàlok még egy olyan embert, mint ő!

És akibe olyan szerelmes vagyok, mint a másik!

2015. máj. 24. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj veletek nőkkel: ugyan azt akarjátok érezni mint az elején. Leárulok egy titkot: ennyi év után a szerelem átalakul tiszteletté, szeretetté, ami egy sokkal mélyebb és bensőségesebb dolog, csak nem így fogjátok fel. Most jött valami új és hirtelen az kéne, de valószínű azzal a sráccal is ez lenne pár év múlva, mert ti mindig azt a szerelmet keresitek ami az elején volt. Ilyen nincs! Sőt... az is lehet ez csak fellángolás és nem szerelem. Gondolom nem vagy már tini, gondolkodj. Egy 10 éves kapcsolatot ezért eldobni hülyeség szerintem.
2015. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, egyik ok, amiért nem vagyok együtt a szerelmemmel, mert ugyan ezeket gondolja, mint te! Ő is szeret, de az esze lenyomja a szívét!

Nem hinném,h fellángolás mert már 1 éve tart és azóta gyötrődöm! Nehezen tudjuk elengedni egymást! Viszont ilyen érzésekkel szeretnék gyereket, amit iránta érzek, amit a jelenlegi páromnál már nem érzek! Jól írtad: átalakult szeretetté! A barátomat, lelki társamat érzem benne!

2015. máj. 25. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy megkaptad azt a srácot is, már nem fogod azt érezni. Csak kell az elérhetetlen. A szerelem nem tart örökké!
2015. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De a páromat már nem is kívánom, mindig az a másik jár a fejembe!
2015. máj. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!