Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti sokat veszekedtek egymással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sokat veszekedtek egymással?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó lányismerősöm kb. egy hónapja van együtt a barátjával, aki négy évvel idősebb nála (19 a lány, 23 a fiú).

A srác állítólag nem féltékeny típus, de egyáltalán nem úgy viselkedik. Egy példa: elmentek egy kosármeccsre, ahol a csaj összefutott egy régi barátjával és amikor elköszöntek a fiú azt mondta, hogy "csókollak". Erre a srác elkezdett vele ordibálni, otthagyta. Azóta már mondta hazugnak is, eléggé megbántotta, főleg, hogy posztolt nőket is. (A csaj egy picit husi, ami szerintem egy kapcsolatban inkább előny, mint hátrány).

Vasárnap megint összevesztek, tegnap kérdeztem, hogy történt-e már valami, azt mondta, hogy nagyjából bocsánatot kért a srác a maga módján és kibékültek(nem ismerem a gyereket, de szerintem ebből az következik, hogy egy majom).

Ti mit csinálnátok?



2015. máj. 24. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthagynám a fenébe, ez egy hülye és nem idegesíteném magam miatta.
2015. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyennel egy hétig sem lennék együtt.

Én a párommal 5 éve vagyok együtt és egyetlen egyszer még nem veszekedtünk. Egyszerűen megbízunk egymásban és megértjük egymást, nincs min összeveszni. Ettől lesz egy kapcsolat jó. Nem kell a felesleges drámázás meg hiszti. Senkinek nem jó az.

2015. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor a párod jó nagy papucs lehet. Egy párkapcsolatnak a veszekedések is a részei. A bizalom megvan attól még törhetnek ki veszekedések, nem pont a féltékenység miatt, hanem mondjuk anyagi dolgok miatt.
2015. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!