Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolkodom így erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodom így erről?

Figyelt kérdés

Már valamivel több, mint 3 éve együtt vagyok a párommal (29F) és mindig úgy érzem, még most is, hogy jobbak voltak az exei nálam. Sokszor kaptam már olyan választ erre, hogy "hát akkor még valamelyikőjükkel lenne, ha jobb lett volna", meg stb. Beszélgettem már vele erről, de sosem adott kielégítő választ a számomra - már ha lehet erre olyan választ adni-. Ha valaki volt már hasonló helyzetben, az mit tett?

Előre is köszönöm a válaszokat!

24L



2015. máj. 25. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolkodsz így erről, mert kicsi az önbizalmad. Vagyis alacsony az önértékelésed. Eleve nem kellene magad összehasonlítani senkivel. Te Te vagy, olyan vagy, amilyen. Hozd ki magadból a lehető legjobbat és élvezd az életet.
2015. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És hagyd, hogy ő is élvezzen téged!
2015. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert gyerekes vagy!
2015. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég ostoba vagy ha ilyeneket kérdezel tőle. Főleg azért, mert szerinted őszintén bevallaná, ha valamelyik exe jobb lenne nálad? Azért ő sem ennyire ostoba :)
2015. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!