Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú megkérdezi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megkérdezi, hogy szerelmes vagyok e belé, akkor ez jelentheti azt, hogy ő így érez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik..De mégis. Szerintem ez nem egy mindennapi kérdés. Régóta kavarunk, én látom rajta, hogy talán kicsit többet érez, csak foggal-körömmel tiltakozik ez ellen.. Mármint látszik rajta, hogy nem szeretne többet érezni..

Kérlek csak normális válaszokat.


2010. febr. 28. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza, hogy: És Te belém?

Mit jelent ez a "régóta kavarunk"? Mennyi ideje és ebbe mi tartozik bele? Hány évesek vagytok?

2010. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Ami látszik rajta, azt TE látod, mert látni szeretnéd, ez a nagy büdös igazság, sajnos.


Minden lány jól teszi, ha csak azt fogadja el készpénznek, amit a fiú KIMOND. Azért férfi, hogy legyen elég bátorsága, merje felvállalni a kockázatot, hogy a lány esetleg nemet mond, és ő lépjen először, ne a lány. Mégpedig nem azzal, hogy kérdez, hanem hogy NYILATKOZIK. Ha ő azt mondja neked, hogy szerelmes beléd, akkor elhiheted. Előbb nem, akármilyen szépen is néz.


Én is voltam tini, átestem ezeken, csalódtam épp eleget a fiúkban, tudom, mit beszélek. Ne hagyd maga csőbe húzni a saját érzelmeid által.

2010. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő 20, én 18. De mindketten azt mutatjuk a másik felé, hogy nem akarunk párkapcsolatot.. Régebben együtt voltunk, de azóta is khmm "összejárunk". De nem csak szexelni, van, hogy csak szimplán találkozunk.
2010. febr. 28. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem bízik meg a lányokban. valószínű, hogy akarja hogy te szeresd, de te is amolyan "húzódó vagy" és ezért nem biztos a dolgában.

amúgy lehet sunyiság is. Nekem is volt lyan barátom, aki kérdezgette, hogy szerelmes vagyok -e belé, mert nem nyilatkoztam, mert az én szerelmemre akarta építeni a kapcsolatot.

Attól, hogy ezt kérdezi, egyáltalán nem biztos, hogy szeret, de ha te szereted, akkor pl. ki tud használni (ha simlis) de ha nem simlis, akkor beszari, és fél, hogy te mégsem szereted, és ezért kérdezget.

2010. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy szex van, de abban nem vagy biztos hogy mit érez irántad... lehet hogy semmit. Felénk ezt nem kavarásnak hívják, hanem egészen másnak.
2010. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bazz Erzsike, nem gondoltam, hogy ezzel a témával idejössz közvéleményt kutatni. Dehogy szeretlek, csak azért közeledek hozzád, hátha bemutatod végre az anyádat. Hogy erre eddig miért nem jöttél rá :\
2010. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"én látom rajta, hogy talán kicsit többet érez"


Talán igen, talán nem... És amit te látsz rajta, azt nagy eséllyel csak látni szeretnéd. Nem lenne egyszerűbb rákérdezni, hogy mi is van közöttünk? Szexeltek, de beszélgetni nem szoktatok?

2010. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!