Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 eves kapcsolat utan most 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltsuni kérdése:

6 eves kapcsolat utan most 3 eve elvaltunk 20 ev korkülömbseg miatt. Most ujra szeretnuk kezdeni! szerintetek ez müködni fog?

Figyelt kérdés
Volt egy 6 eves kapcsolatom egy lanyal. Most 3 eve szetmentünk. Azota neki született egy kisfia az uj kapcsolatabol. Nekem is lett egy kislanyom. Most 1 honapja születesnapi üdvözletett kültem neki a facebookra es ujra beszelgetünk. Ö ki akkar velem ujra bekülni.20 ev korkülömbseg van közttünk ö 27 ves en meg 47. most 3 eve e miatt hagyott el. Kerdesem az lenne szerintetek fog ez a kapcsolat müködni ujra?
2015. jún. 13. 07:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Kétlem, szerintem csak egy biztos pontot keres benned, valószínű kihasználás szinten menne a dolog.
2015. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 18 éves korában ismerted meg.Aztán 6év múlva lepattant,mert változatosságra vágyott,gyorsan szült is egy gyereket egy fiatalabbnak,most meg vissza akarja kuncsorogni magát.Szerintem egye meg amit főzött,én nem fogadnám vissza.
2015. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha a korkülönbség miatt hagyott ott, az ma sem változott. Maradjatok barátok, cseteljetek, de ne melegítsétek fel a káposztát. A kapcsolatotokat most tovább bonyolítanák az időközben megszületett csemeték. Semmiképpen nem tudnátok ott folytatni, ahol abbahagytátok, egyre idegenebbek lennétek egymásnak. El kell engedni egymást.
2015. jún. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fog működni hosszútávon, túl nagy a korkülönbség.
2015. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nalunk is ekkora a kulonbseg es en nem gondolom hogy nem mukodhetne ha megtanulod ezt 'kezelni'. 18 eves korom ota egyutt vagyunk, most vagyok 30 es van 3 gyonyoru kislsnyunk. A ferjemrol nem mondod meg hogy 50 eves, engem meg mindig idosebbnek neztek, ugyhogy sztem egyaltalan nem a kor a lenyeg.

de a te esetedben ha mar egyszer dobott emiatt, akkor nem gondolod, hogy most csak egy stabil hatteret, egy apat akar a kisfianak?? Sztem rajott hogy te el tudnad oket tartani. Persze lehet, hogy ez nem igaz, de ez az en velemenyem. Egyebkent te egyutt vagy a kislanyod anyukajaval vagy kulon vagytok hogy ezen gondolkodsz?

2015. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vagy 15 évig ekkora különbséggel, nem az volt a baj

Kicsit sok a fordulta, a te kislányod anyjával hogy álltok?

2015. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!