Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még vagy haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még vagy haragszik rám, miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Az ex barátnőm 4 hónapja szakított velem mert összejött egy másik sráccal.Azt mondta már nem szeret.Ennek ellenére egy közösségi oldalon tartjuk a kapcsolatot,nagyon sokat beszélünk,amit jobbára ö kezdeményez.Heti 2 alkalommal szex is van köztünk.Az utóbbi pár napban sokszor irja nekem chaten,hogy szerelmes a barátjába.De mágis keres àllandóan...Meg ennek ellenère kedves velem.Valaki meg tudnàd nekem ezt fejteni? Én 34 vagyok,ő 29
2015. jún. 13. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert kamuzik. Mivel még szexel veled, ezért: Nem szerelmes a barátjában, de ezerrel próbál leszakadni rólad, csak még nagyon az elején tart ennek a fázisnak. Nem könnyű egy embernek olyan embertől leszakadni akit nagyon szeret még mindig. Függetlenül attól, hogy "hívatalosan" befejeződött.
2015. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Èn is azt mondtam neki,hogy ha ennyiszer mondogatod,hogy szerelmes vagy a srácba,akkor valójában még engem szeretsz...De erre az a vàlasza,hogy nem,esetleg egy kicsit.Aztán pár óra múlva meg küld magáról képet,néha intimet is...
2015. jún. 13. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2 Csak nem képzeled hogy egy nő akit megbántottál mélyen az be fogja neked vallani, hogy oda meg vissza van érted?

Ennyire azért ismerhetnéd már a nőket ilyen idősen mint amilyen vagy.Biztos, hogy szeret, de egy nő akinek belegyalogoltak a lelkivilágába inkább leharapja a nyelvét sem mint elismerné hogy odáig és vissza van érted.

2015. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

*a ennyiszer mondogatod,hogy szerelmes vagy a srácba,akkor valójában még engem szeretsz..


Általában ez is igaz, hogy aki sokat mondogatja, az kicsit önmagát akarja rábeszélni..

2015. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem 2 opció van:

-már régen szakított a másikkal csak nem mondja el neked

-világi nagy r+banc,ha hetente 2-szer is összefekszik veled ,miközben már másik párja van(valószínű mégsem a királyfi fehér lovon az új pasija)és döntés képtelen kit válasszon

2015. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért keres téged mert szeret.Valami érzelem még lehet benne esetleg,de a fő ok az hogy a megszokott dolgoktól nehezebben szakad el,illetve mivel még az új kapcsolata lehet bizonytalan,ezért a biztonság kedvéért még téged is a pixisben tart,nehogy két szék közül a pad alá essen.
2015. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5+6-ra ne adj, nagyon mellé mennek.
2015. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma elment ezzel a gyerekkel randizni délelött,de az elöbb rám írt,hogy szia,hamarosan érkezek haza...
2015. jún. 13. 18:43
 9/12 anonim ***** válasza:
8 Ha kell a nő, és szereted még,és őt akarod, akkor most szedd vissza, míg van lehetőséged. Ha nem, akkor inkább szállj ki, mert mindketten sérülni fogtok.
2015. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De tuti biztos vagyok bent,hogy ha megint rákérdezek tőle,hogy mit szeretne,azt fogja vàlaszolni ,hogy nem tudom
2015. jún. 13. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!