Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális? Miért bukott ki ilyen nagyon, jogos?

Figyelt kérdés

Barátommal már egy éve együtt vagyunk.

Minden tök jól ment nagyon szeretjük is egymást.Az tény,hogy a munkája miatt elég sokat van távol, általában 3-4 napot,de van hogy csak hétvégén van itthon de próbálunk minden percet kihasználni.

Most is dolgozik,utazik, én meg elutaztam egy barátnőmmel vásárolni egy távoli városba.

Reggel beszéltünk,utána váltottunk pár smst is, de eléggé elvoltam foglalva azzal,hogy hova menjünk,mert alig ismertem a várost és nagyon sokat jártunk.Közben még beszéltünk is egyszer telefonon,meg ki is oktatott rendesen amit nem vettem valami jó néven. De nem mondtam semmit, már vonaton voltunk és jöttem haza. Most meg felhív sírva,hogy nem tudja mi van velem, én már le se sz*rom őt, nem is érdekel engem, nem is fontos, már le van tojva és nem tudja miért érdemli ezt.

Én meg csak néztem,hogy most miért van ez? Szerintem én épp eleget írtam neki,meg beszéltünk is,most minden percen írnom kellett volna,hogy most épp melyik utcában vagyok?Így is annyira kellett figyelnünk,hogy jó helyre menjünk...

Komolyan nem értem miért húzta igy fel magát,és nem tudom hogyan kezeljem? Jogos? Ti mennyit beszéltek,ha nem vagytok együtt?

19L


2015. jún. 18. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem féltékenység, és nem jogos a háborgása, minden nőnek kell saját "tér, kikapcsolódás stb.."
2015. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutya meg a macskafáját! Háát biztos rossz napja volt.
2015. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát 2x beszéltetek és több SMS is történt.

Hiszti, nem más ez.

Nyugtasd meg,hogy szereted, talán lenyugszik.

2015. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!