Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért most haragudnom kellene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért most haragudnom kellene, vagy megnyugodnom?

Figyelt kérdés
A párom még mindig fent van azon az oldalon ahol megismertük egymást. Múltkor filmezés közben kapott a telefonjára az oldalról értesítést, csak fél szemmel láttam. Bepánikoltam és bele is néztem amint volt rá lehetőségem. Egy női nevet olvastam a levelezésében, de az üzenetet teljesen nem tudtam elolvasni, mert sietnem kellett. Azóta se hagyott nyugodni a dolog. Felhoztam a témát neki az oldallal kapcsolatban, h h h még fent van, amire a barátom csak annyit felelt: "Be vagyok jelentkezve, de nem használom, nem írkodok ott!". Persze tudtam, h hazudott mert láttam amit láttam. Mégjobban meg akartam győzödni erről. Tudom ocsmány dolog, de csináltam egy női nick-et és aztán nem sokkal rám is írt, mert bekommentáltam a képe alá. Igaz szűkszavú volt, de kérdezgetett: Merre lakok és hogy h h nincs barátom, mert meglepő neki. Bár mondta, h van barátnője és hogy milyen jó a kapcsolat,de úgy érzem h mégis hazudik, mert nyugtatgatott, h nem írkod senkivel se azon az oldalon. Ki hogy reagálná le ezt? Haragudjak rá azért mert hazudott, írkál ott vagy meg örüljek neki, h dicsérte h milyen jól megvagyunk és nem tagadta le, h nincs kapcsolatban? Kérem, olyanok írjanak, akik tényleg segíteni és nem oltogatni akarnak, mert számomra ez fontos! Köszönöm! :)
2015. jún. 21. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ál-reggel megkérdezheted h miért van fent.


Ebből szerintem nagy pofára esés lesz neki.

2015. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle: Azt felelte, h az ismerőseivel tartja a kapcsolatot én tovább faggadtam, h ilyen oldalon, h lehetnek ismerősei? Titkos kapcsolat esetleg? Ő meg, h: Nem, hanem a haverjaival itt tud írni, mert nincs facebookja. Nem konkrétan ismerkedős oldal, de az emberek 98%-a ezért van fent...
2015. jún. 21. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ráhajtani h szimpatikus neked, blabla, legyen találka, ebből kiderül h mennyire komolyan gondolja ezt az egészet.
2015. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azzal lépett le, h törli magát az oldalról. Azóta nem is volt fent. Meglátom, h ha a telefonján meglátom, h még az aplikáció meg van, akkor tudni fogom,h használja: vagy nem szándékozta magát teljesen törölni, vagy más felhasználó neve van.
2015. jún. 21. 10:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem is leleplezni akarom őt, hanem ez a kérdés érdekelne, h jogosan haragudok rá,amiért hazudott, h ő bizony nem chatel ott, vagy nyugodjak meg, h nem tagadta le, h kapcsolatban van?! :(
2015. jún. 21. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem addig fejezd be ezt a játékot, amíg ő rá nem jön, hogy milyen féltékeny vagy, és milyen cseles.
2015. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!