Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kezdtek el érdekelni más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kezdtek el érdekelni más férfiak is a férjemen kivül?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk eggyütt,31 éves vagyok, eddig soha nem nêztem a férfiakat "olyan" szemmel! Eszembe se jutott más férfi a férjemen kivül!
2015. jún. 21. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmúltak az érzelmek a férjed iránt?
2015. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mással is szexelni szeretnél
2015. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát teljesen nem múltak el az érzéseim, de az a lobogás már rég nincs meg!
2015. jún. 21. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem élted ki még magad? Túl korán mentél esetleg hozzá?
2015. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat lehet! 2 pasim volt elötte ês 21 voltam!
2015. jún. 21. 21:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjed:

- keveset keres

- csökkent a libidója

- nem tud jól dugni

- meghízott

- lefogyott

- homár lett

A fene tudja, mi az oka. Vele beszéltél már erről?

2015. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nem töltötök mostanában együtt MINŐSÉGI időt, és nem érzékelteti veled, hogy NŐ vagy ő pedig FÉRFI.
2015. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki el, ö azt mondja nincs problêma, miről beszêlek?! Mert ö egy olyan férfi aki azt gondolja magárol ö az isten és öt nem lehet mem imádni!
2015. jún. 21. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Ez esetben szerintem dugj félre. De ez ilyen ébresztő félredugás legyen, hogy ráébredjen, hogy lehet nem imádni.
2015. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4. Vagyok dehogy ne hogy félre dugj. Kérd meg a férjedet , hogy beszéljetek róla mert igenis probléma van a köztettek. Mi az ami hiányzik, mit hiányolsz a kapcsolatotokban? Menjetek el valahova ketten , mint anno érezzétek jól magatokat. Esetleg beszélj vele , egy hármasról így nem kell válni és talán meg változik minden. De azért legyél vele te is rendes , utána csinálhatjátok úgy hogy 2 nővel. Biztos vagyok benne hogy nagyra fogja értékelni.:)
2015. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!