Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt minden egyes veszekedés után?

Figyelt kérdés

Mindig bezárkózik és nem szól hozzám, nem ölel meg és semmi...ennél még az is jobb lenne ha ordítana, de nem...csak a csend és ez kikészít idegileg...már aludni sem tudok...nem tudom, egyszerűen kiborít, hogy ha neki valami nem tetszik megsértődik, de a hibás csak én lehetek.

Ilyenkor mindig arra vágyom hogy hagyjuk a gondokat a fenébe, öleljen át és érezzem, hogy szeret...de nem...csak elfordul és meg sem szólal:(


Tudom nem jó kategória, meg hely...csak remélem itt van valaki aki kicsit tud valami tanácsot adni erre a problémára...


21/L


2015. jún. 24. 02:27
 1/9 gandalfka válasza:

Ismerős a helyzet. Ha gondolod írd meg a teljes történetet privátban, ha hazaértem a melóból visszajelzek és megírom mit tanácsolok.


21/F

2015. jún. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ne csodálkozz,ha ez van veszekedés után. Elmegy a kedve...
2015. jún. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
legyel kicsit dugas centrikusabb
2015. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Te most azt várod el h babusgasson, amikor felcseszed agyilag? Talán legyél normálisabb!!
2015. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Durca = ellenszegulo akarat, neheztelo duzzogas (eleg feminin viselkedes).
2015. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:
47%
Ennyire képes
2015. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hülyének néz,ha mindig te vagy a hibás az a veszekedés vége.

Még ő van megsértődve,én a helyedben vigyáznék az emberrel.

2015. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És miért az a sok veszekedés?
2015. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ha túl gyakoriak a veszekedések, az nem egy jó párkapcsolatra vall. Mindenesetre én nem lennék együtt olyan emberrel, aki szerintem csak én vagyok a hibás. Volt ilyen kapcsolatom elég sokáig, úgyhogy soha többé...
2015. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!