Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve járunk, de nem tudja mit érez irántam. Egyszer azt mondja, szerelmes bekém, máskor meg inkább csak barát vagyok. Nem akarom elveszíteni, mert én nagyon szerelmes vagyok belé. Ha sokat van velem, szerelmesnek érzi magát, ha meg nem lát egy hétig, már annyira nem. Mit tegyek?
2015. jún. 25. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan baratot aki tudja es biztos benne, hogy teged szeret es nem csak akkor ha vele vagy, hanem a nap minden pillanataban, akar veled van, akar nem.
2015. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őt akarom, sosem voltam még ennyire szerelmes. :(
2015. jún. 25. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki nem biztos benne mit érez az nem szeret. Keress olyat, aki számára ez egyértelmű.
2015. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!