Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék, Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék, Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A párommal Hajdúszoboszlón lakunk a szüleinél. Lenne lehetőség esti érettségire járni Debrecenben,viszont Pesten az én szüleimnél tanulhatnék közgazdaságin. Évek óta közgazdasági suliba szerettem volna tanulni. De most nem tudom mi lenne a jó döntés. A páromat se szeretném itt hagyni,de a sulit is szeretném. Ti hogy döntenétek?

2015. jún. 25. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Dönts saját belátásod szerint.

Nehogy már perverz idióták mondják meg neked, hogy mit csinálj. :D

2015. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kikerem magamnak az elso valaszolo velemenyet!!


A tanulas es a kesobbi karrier es elhelyezkedes mindennel fontosabb.

2015. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Estienne ***** válasza:

A suli heti 5 nap. Nem kell otthagyni a párod. És igen, a suli elvégzése az egész életedre lehet kihatással, ez a kapcsolat meg ki tudja...


Szerintem is tanulj.

2015. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az elsőnek pedig: Nem megmondják,hogy mit csináljak szimplán tanácsot adnak. Szerintem mások,külső szemlélők jobban át tudják látni a helyzetet. Ezért van az,hogy más dolgaihoz jobban értünk mint a sajátunkhoz.:D
2015. jún. 25. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
A kozgaz sulit valaszd es pestet! Nem kerdes. A Pasid meg majd koltozik veled. Vagy nem. A suli a lenyeg. N
2015. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akár a párod is mehetne Pestre veled. A tanulmányaid, későbbi munkád szempontjából mindenképpen jobban járnál- valószínűleg a párod is, mellesleg-, ha Pestre költöznétek. Pesten minden szempontból több a lehetőség, tanulni is, dolgozni is, minden.

Amikor én voltam ilyen jellegű döntési helyzetben, a tanulmányaimat választottam, és egyáltalán nem bántam meg. A pasi nem jött utánam, helyette inkább hónapokig szeretőt tartott. A távolságban kiütköztek a rossz tulajdonságai, amik korábban nem látszottak. És ha kibírjátok ezt a távolságos dolgot, akkor az egy jó próba volt a kapcsolatotoknak. Bár valószínű, hogy ha egyszer eljössz Pestre és itt tanulsz, munkát is itt találsz előbb, szóval tényleg érdemes végiggondolni, hogy ki hol és hogyan tudja megvalósítani az életét...

2015. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Laktunk egy évig pesten és alig talált munkát. Most ebben a hónapban költöztünk ide és van munkája is amit az anyja szervezett be neki. Mikor pesten talált munkát három napig járt dolgozni aztán ott hagyta,mert túlóráztatni akarták.

Azt mondta nem fog eltartani és olyan furcsa ha a suliról beszélünk mert ő szerinte gáz,hogy nekem a Szüleim kiakarják fizetni a sulit. Ha neki is fizették volna a Szülei akkor ő is mást tanult volna. Ez rosszul esik nekem. Mintha lenézne emiatt pedig a Szüleim neki is felajánlották,hogy ha tanul akkor azt fizetik és addig dolgoznia se kéne.

2015. jún. 25. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!