Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tobb X utan is megtartottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb X utan is megtartottam az elso O fenykepeit (sajnos utjaink elvaltak, anno) de egy nap a b, parom megtalalta ezeket, finoman nem vette jo neven. El kellett volna dobjam oket?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem. Miért kellene, ha kellemes emlékeid kötődnek hozzá? Csak azért nem kell a képeket széttépni, mert lezárult egy fejezet az életedben.

Az persze más kérdés, ha sűrűn nézegeted, vagy olyan helyen van, ahol minden nap látod, mert az azt a benyomást kelti, hogy még mindig hiányzik és igazából őt szereted.

2015. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
100%

nem

hisz életed egy szép része

2015. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden régi képem megvan, az életem része. Nem csak az exszel kapcsolatos képek miatt, hanem például voltak olyan közös, pótolhatatlan élmények, amiket vele éltem át (pl. tengerentúli utazások). Ezeket nem törölném ki az életemből, ahogy a régi kapcsolataimat sem, hiszen rengeteget tanultam belőlük. Történetesen az, hogy most milyen vagyok, a régi kapcsolataimnak is köszönhető.
2015. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, rovidsege ellenere most mar mondhatom ,talan a legszebb resze volt az eletemnek.A kepek el voltak teve,de ugy latszik nem eleg jol. :)))
2015. júl. 4. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne rejtegesd, az meg a másik véglet. Szerintem a párod feleslegesen vette zokon.
2015. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt nem is az a gond, hogy megvannak a fotók, hanem az, hogy te a mai napig bánod, hogy annak a kapcsolatnak vége lett. "sajnos utjaink elvaltak, anno" Inkább zárd le a múltat! Ha a jelenlegi pároddal nem olyan szép az életed, mint az "első Ő" idején, akkor mi a fenének vagy vele?
2015. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én sem venném jó néven, ha egyik napról a másikra kiderülne, hogy egy pótlék vagyok, az önbecsülésnek az ilyesmi nem tesz jót.
2015. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat,nem volt egyszeru tovabbmenni,csak ha akkor ha nem jott ossze amit szerettem volna ,teljesen mindegy mar ma kivel vagyok.Nem sohajtozom es nem adok okot panaszkodasra sem, de lehet jobb lett volna egyedul maradni,mindazzal ami ezzel jar.
2015. júl. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!