Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez az idézet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az idézet, hogy hangzik kibékülésre?

Figyelt kérdés
Ha valaki csak azért hibázik, mert mindent el akar követni azért, hogy helyrehozzon egy helyzetet, az nem feltétlen hiba, mert ezzel csak azt bizonyítja, hogy képes akár kockáztatni, hogy lejárathatja magát még jobban, csak hogy elérje a célját, és meggyőzze a másikat, hogy nem akarta, hogy így alakuljanak a dolgok! Nem szabad azért hibáztatni valakit, csak mert jobban kedvelte a másikat!

2015. júl. 6. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
11%

ez tényleg idézet? honnan?


amúgy ha nekem ilyet írna akire éppen haragszom, nem hatna meg és a helyzeten se segítene (sőt, a helyzettől függően akár rontana is a dolgon)

úgy értem, bocsánatkérés helyett ez csak magyarázkodás, kioktatás és kicsit olyan, mint ha azt mondanád, te mindent jól csináltál, a másik a hibás


a történeted nem ismerem, nem tudom min vesztetek össze vagy kinek a hibája

de szerintem ez akkor se egy jó kibékülést kezdeményező szöveg

2015. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de olyan kifogás szaga van.

Ha a másik is érez még valamit akkor talán kibékülhettek, de nem mindegy mi miatt szakítottatok.

2015. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!