Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek egyre keményebb lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek egyre keményebb lenni, és egyre több lány fél tőlem, úgy veszem észre. Miért?

Figyelt kérdés
Nem azt mondják, hogy az erőszakos, agresszív srácokat csípik? Én egyre inkább az vagyok, így reagálok, mivel úgy néz ki, a világ kezd összeesküdni ellenem.
2010. márc. 3. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol hallottad ezt, de pl. én kerülöm az agresszív pasikat.


Egy lány

2010. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenfelé ezt lehet hallani. Na nem olyan agresszív dolgora gondolok, hogy ordítok, de elég könnyen dühbe gurulok mostanában.
2010. márc. 3. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:

en sem hallottam meg errol...

de nekem nem tetszene ha az elso randim botrannyal vegzodne mert tul idegestermeszet az illeto..

18/L

2010. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm egyszer megszólt,hogy olyan durván kezelek dolgokat és használom az erőmet hogy már nem tetszik neki és néha azt érzi fél tőlem,hiába tudja hogy amúgy szende vagyok!A párom se szereti ha valaminek flegmán és túl vehemensen állok neki!Vissza is vettem,mielőtt komolyabban rám mordulnának ezért!
2010. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem agressziv, eroszakos. hanem ha kicsit bunko vagy az meni a csajoknal. nem az a kis alszent figura.
2010. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát rám már mondták párszor a fiúk h bunkó vagyok...de lányokkal kedves(ebb) szoktam lenni.A fiúk meg nem érdekelnek.
2010. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányok inkább a hőre lágyuló pasikat szeretik, ezek szerint:DD
2010. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
GYERE HOZZÁM ÉN IMÉDNÁLAK, TE KIS MACSÓ!
2010. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a világ kezd összeesküdni ellened, akkor ideje egy pszichologust sürgösen felkeresned!!!!! Gyogyulásod után jo csajozást!
2010. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!