Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a határa annak hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a határa annak hogy egy pasi bámulja a többi csajt?

Figyelt kérdés
Csajok hogy titeket már mikor idegesit hogy másra néz mert mindennek van határa gondolom. Együtt voltunk a párommal gyümölcsszedés munkába és voltak csajok akik bikinire vetkőztek és állandóan velük volt elfoglalva én nem is érdekeletem őt. És ha autóval mentünk akkor is más útán is utánna fordul. Nagyon durván néz másra. Tudom nem tilthatom meg hogy egyáltalán ne nézzen másra de egyre durvábban csinálja.
2015. júl. 7. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelni nem tudom ez milyen lehet, velem egyik volt párom se viselkedett így. Szerintem ez tisztelet kérdése... Meg egyébként is, egy férfi tanulja meg úgy megnézni a nőket, hogy a párja ne vegye észre mellette.
2015. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A határa ott van, amikor én, a nő vagy bárki más észreveszi.
2015. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mondtam a páromnak hogy szerintem ez nem normális amit csinálsz és azt mondta hogy ő ilyen. de engem nagyon zavar. próbáltam megbeszélni vele de nem igazán megy. szerintetek mit tegyek? na meg arról nem is beszélek hogy ha valami más csaj van akkor át sem ölel sem puszi sem semmi.
2015. júl. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!