Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kicsi hosszu lesz de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kicsi hosszu lesz de tudnatok segiteni? (bocsi, hogy nincs ekezet)

Figyelt kérdés
Baratnommel bo 4 eve vagyunk egyutt es kozolte velem nem akar se hazassagot se gyereket es meg csak ossze koltozni sem csak mert megakarja tartani a boldog parkapcsolatunkat nem akar balhekat stb. Legjobb baratnoje 2 ev utan ossze koltozott a parjaval es nagyon megbanta es nem akar o is ilyet, hogy elromoljon a kapcsolatunk..viszont en szeretnem mindezt o ugye nem es nem tudunk megegyezni mar lassan 3 napja es most nagyon csunyan ossze vesztunk...azt mondta mostmar elege van belolem nem birom megerteni o mit akar de en is ugyanezt tudom mondani neki...ket kulonbozo velemenyen vagyunk ..nem tudom mi legyen..hagyni kene az egeszet? Azt mondta kb 10 ev mulva TALAN megprobalhatjuk..mar, ha addig egyutt leszunk...segitsetek. Ő 25/L én 21/F
2015. júl. 10. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ebből az szűröm le, hogy, ha ezen a gondolaton veszekedtek mi lesz később. Inkább meg kellene próbálni összeköltözni és megnézni, hogy milyen az mintogy ezen vitáztok, összevesztek, szakítotok örökre ahelyett, hogy megpróbáltátok volna. Mindezt azért, mert az egyik borzasztóan okos barátnőjének nem sikerült. Sok szerencsét. Üzenem a csajodnak, hogy nem valami agyas csaj ezzel a plusz négy évével sem.
2015. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ő a nő, akkor a barátnője által nagy befolyásban lehet. Meg van ijedve, hogy mi lesz ha nektek sem jön össze az összeköltözés. Ez semmi más csak bizalomhiány. Nem bízik a kapcsolatotokban. Fél, hogy baj lesz, ezért inkább a bajt nem leküzdi saját akaratból (ha összeköltöztök akkor megpróbál nem veszekedni veled), hanem a helyzetet sem akarja megteremteni, mert nem bízik az egészben. A kísértést is kikerüli, pedig az az igazi erény, ha ott a kísértés és akkor állunk ellent neki.


PL valaki fogyózik és azért nem megy át az egyik ismerőse szülinapjára, mert lesz torta meg sütik és tudja, hogy nem tudná megállni, hogy ne vegyen belőle, ezért inkább el sem megy. Ez a rossz hozzáállás. Ha elmegy a buliba és ott állja meg, hogy ne vegyen az már becsülendő.

Ugyanez veletek is. Ha összeköltöztök akkor kell megállni, hogy ne kapjatok össze apróságokon.


Fél, hogy megromlik a kapcsolat. Bele kell ugrani a mély vízbe, mert anélkül nem tud kiteljesedni az igazi boldogság. Ha örök életetekre külön éltek gyerek nélkül, család nélkül, akkor nem lesztek boldogabbak, viszont ha belevágtok és az első nehézségek után mindent helyrehoztok, akkor később 100-szor boldogabbak lesztek egy igazi családdal.


35 évesen mit akar, ha lenne neki bőven előbb is lehetősége?


Szerintem ki kéne próbálni, hogy egy kis időre összeköltöztök, mert így nem fogtok egyről a kettőre jutni.

2015. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omba ***** válasza:

Sajna ebben nincs kompromisszum...kicsit nincs házasság, se gyerek, még tán az együttélés mehet részlegesen.

Lehet, csak rosszindulat tőlem, de tán az ötlött fel benne, hogy nem egy fiatalabb pasival akar majd családot.

2015. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!