Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul az hogy, nem keresett barátom este sem pedig online volt sokat, de elotte valo nap valtunk el, en velem van a gond vagy sok vagyok?

Figyelt kérdés
Miutan leirtam neki nem irt vissza ra.....es sokszor csinalja ezt eloben figyelmes ,kedves, neten keresztul mindig en irok ra..de mindig mert nm birom ki es igenyeltem volna h hivjon ha egesznap nem beszeltunk v irjon kicsit legalabb.
2015. júl. 14. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Inkább élőben legyen kedves, figyelmes, mint fordítva. Találkoztam már azzal a verzióval, hogy élőben volt kuka, és neten a jó társaság, hidd el, barátod a normális.
2015. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ertem de fel 11 kor irtam ra es vhogy kereshetett volna ..tudja h jol esne mert nekem hianyzik ...szerintem kapcsolatban ez a normalis nem?
2015. júl. 14. 08:20
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem, neki is kelhet a magàny nèha..
2015. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
szerintem jogosan várod el de lehet hogy ő kevésbé igényli vagy nem tulajdonit neki ekkora jelentőséget mond meg neki hogy neked ez fontosabb mint hinne hogy erezd gondol rad úgyhogy kapja össze magát és írjon minden nap :)
2015. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy ő ezt rinyàlàsnak,elvàràsnak,nyomasztàsnak veszi le...illetve ha magàtól nem ir...akkor az rossz alapbol ha nem erzi csak amiatt irna mert en kerem:(
2015. júl. 14. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Aludni aludhat azért? Vagy csak a te engedélyeddel? Megfojtod szegényt.
2015. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dehat keso este irtam neki....online volt vagy ket oran keresztul....most ez nem.megfojtas h jol esett volna ha ir egy puszit legalabb
2015. júl. 14. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
13%
Irnia kellett volna ha igy volt ahogy mondtad..
2015. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!