Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én csak szeretném, ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak szeretném, ha kicsit törődne velem, ha éreztetné, hogy jó, hogy vagyok neki... De miért nem akarja, miért nem megy neki?

Figyelt kérdés

Soha nem mondja, hogy hiányzok,pedig szeret, nagyon. Sosem érzelgünk, pedig egy lánynak erre szükség van, ha nem is mindig, de egyszer-egyszer. a romantika, mint fogalom számára mintha tabu lenne. Mikor már kezd úgy romantikussá "fajulni" a dolgok, valamivel biztos, hogy elrontja.

Én már nem egyszer kifejtettem neki, hogy szeretnék több kedvességed, több romantikát, és hogy kicsit ápolja a lelkemet... De valahogy mindig elmarad... Neki valahogy ez sok? Vagy micsoda?? Szerintem nem várok sokat. Némi kedvességbe még senki nem halt bele.

Nem vagyok telhetetlen, és nem is várom el, hogy állandóan tutujgasson, meg hasonlókm csak nagyon kiborító lelkileg, hogy sose kapok semmi kedveset. És mivel nekem az átlagosnál is nagyobb igényem van arra, hogy szeressenek, és ezt ki is fejezzék, így végképp nem értem... Én mindig kifejezem, és csalódok mindig, hogy nem kapom vissza. Holott szeret, ezt tudom.

Mit tegyek?


2007. nov. 4. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kellene fogadnod, hogy ő ilyen. Nekem is ilyen a barátom és elfogadom (tudom nem könnyű). Először nekem is furcsa volt és rosszul esett, de tudom hogy szeret és csak ez számít.
2007. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Asszem egy cipőbe járunk:-(.Ugyan ezek a problémáim az én párommal is.Két választásod va:elfogadod,hogy ő így van kódolva,nincs meg benne ami neked kell,vagy keresel egy hozzád való srácot.Én sem az a beletörődöm tipus vagyok,de mi már túl vagyunk a megbeszéljük dolgon.Sokféle embertipus van,és a szerelem is összetett.És az érzelmi része nagyon fontos,mert ha valamit nem kapsz meg akkor örökké hiányként szerepel majd az életedben,és sose fogod érezni azt a felhőtlen boldogságot.És ráadásul mi nők érzékenyebek vagyunk,több törődésre,gyengédségre,figyelmességre,kedvességre vágyunk.Pasiba ritkább az ilyen.Ülj le,beszéld meg a pároddal,aztán annak függvényében dönts.Ne érd be ennyivel ha többet is adhat az élet másik ember személyében.
2007. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen.Ha tényleg érzed hogy szeret, akkor nincs gáz.A pasik tényleg nehezebben tudják kimutatni az érzéseiket.Én azt vettem észre a páromnál minél jobban kimutattam neki hogy vágyom a gyengédségre, annál rosszabb volt.Úgyhogy ha nehezen is de megálltam hogy ne mondjam neki hogy több törődésre lenne szükségem és 1picit vissza is vettem: nem bújtam én se annyira hozzá és BEVÁLT, mert ő kezdeményezte utánna a kedvességet és így sokkal jobban is esett mintha mondtam volna neki.Próbáld ki, biztos feltünik a te párodnak is... Ha nem, akkor tényleg beszélned kéne vele!Sok sikert!
2007. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nem tudom,miota vagy együtt a pasiddal. Bizonyára ismered annyira, hogy tőle mi várható. Én pár hete ugyenebbe a szituba voltam mint,te. Tudtam, hogy az exem szeret, de nekem több kellett, többre vágytam! A párkapcsolatomban ezt a fajta érzelmi viszonyulást én egyre rosszabbul éltem meg,mertaz előző pasiknál jóval többet kaptam. Nekem nem ment és szakítottam, mert tudtam, hogy ennél nekem több kell,és másvalaki. Mielőtt szakítottam vele, erről beszéltem vele nem egyszer és nem kétszer, de nem haladtunk előre ebben. Én azt tanácsolom,hogyha így boldog vagy,akkor nincs mitől félned. Valószínűleg nem kérdeznéd ezt,ha teljesen biztos lennél a magad és az ő boldogságában. Beszélj neki arról,mit érzel.Másik,ha nem vagy boldog,akkor keress másvalakit,aki jobban figyel rád!Ne add fel a vágyaid!

2007. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!