Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lassan 8 honapja egyutt vagyunk a baratommal, de meg nem fekudtunk le, nagyon nagyon kivanom, pettingeltunk mar de meg nem szeretkeztunk es pettingnel is csak o csinalta nekem, es azt is csak azert mert "raeroltettem" es csak egyszer, nagyon vallasos, ugyhogy reszben megertem, de mikor nala alszom akkor áll neki, de megsem hagyja hogy egy kicsit kenyeztessem, nem sokaig birom mar igy :/
2015. júl. 14. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik este amikor nála alszol igyatok egy kis alkoholt. Sötétítsd be a szobába, hogy szinte semmit se lássatok, és lassan haladj. Simogasd, harapdáld a nyakát, majd haladj lejjebb, ne kérdezd, hogy akarja-e. Ha durván azt mondja hagyd abba, akkor alaposan beszéljétek át ezt a dolgot, lehet valami lelki ok áll a háttérben.

20/L

2015. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1: "Ha durván azt mondja hagyd abba, akkor alaposan beszéljétek át ezt a dolgot, lehet valami lelki ok áll a háttérben."

kérdező: "nagyon vallasos"


ez a lelki ok...


beszéljétek meg a jövőbeli terveket és ha nagyon nem tudod elfogadni akkor lehet jobb külön menni, mert így neked nem jó, ha meg rákényszeríted úgy meg neki...


22F

2015. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omba ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy miként is képzeli?

Ha csak az esküvő után... hát akkor meg döntsd el, hogy addig bírod-e, vagy sem.

2015. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!