Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal közel két éve alkotunk egy párt. Én 23 vagyok, ő 27. A problémám a következő: Az utóbbi időben rengeteget dolgozik, ami nem is lenne baj, de iszonyatosan elhanyagol. Ha dolgozik, akkor csak a munka van a fejében, semmi más, és simán eltelik úgy egy nap, hogy eszébe sem jutok, ha én nem hívnám, ő nem is keresne, mondván "ő csak egy dologra tud koncetrálni". Sajnálom őt, mert tényleg van, hogy 12-15 órákat is lenyom és becsülöm benne, hogy ilyen szorgalmas, de nem egyszer leültem vele beszélni, hogy jó lenne, ha rám is fordítana időt, ha nem vagyunk együtt, legalább kereshetne, hogy könnyebb legyen a hiánya. Megígéri, és nem változik semmi, ugyanúgy vágyom a szeretetére... Nagyon nehéz, nagyon szeretem, de az utóbbi egy hónapban olyan szinten elhanyagolt, hogy sajnos megfordult a fejemben, hogy szakítsak vele, mert nagyon elszomorít az egész. Lehet, én vagyok az önző, de nem tudok már ennél türelmesebb lenni, most is nem láttam 4 napja, és nem is beszéltünk ezalatt az idő alatt szinte. Ha itthon van, akkor meg olyan fáradtan esik haza, hogy nem tudunk szexelni, mert nincs energiája...


U.i.: Mielőtt elkezdene valaki pampogni, hogy bezzeg a pénze biztos jó, előre leírom, saját munkám és jó állásom van...


2015. júl. 18. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, de az abszolút nem normális, hogy 4 napja nem beszéltetek és nem is láttad. Miért dolgozik ennyit? Sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, megpróbálod vele megint, nagyon komolyan megbeszélni és ha nem változtat, akkor pedig eldöntöd, hogy neked kell-e ez. Csak mert attól, hogy valaki sokat dolgozik, attól még annyi, hogy legalább megkérdezzük, hogy van a másik, adunk neki egy puszit még belefér.
2015. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

Döntsd el, hogy ezt el tudod-e viselni...amúgy miamanót dolgozik 12-15 órát?

Keressetek neki másik melót, napi 8ra, aztán annyi.

25/F

2015. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tud mást dolgozni, családi vállalkozásban van, és minden rá hárul sajnos...az apja egyfolytában dolgoztatja, meg azt mondja, miattunk dolgozik ennyit, hogy jó életünk legyen majd, csak azt nem veszi észre, hogy közben engem elveszít.
2015. júl. 18. 21:31
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Teljesen átérzem, ennyit vagy még többet melózok.

Ilyenkor én sem hívogatom a páromnak, néha írok 1-1 sort, ő pedig ugyanígy érez mint te.


Mindkét félnek igaza van, neki azt kellene megérteni, hogy naponta legalább pár percre hívjon fel, neked pedig azt hogy ez a munkája, ezt kell csinálni. Kiszállhatna a családi bizniszből, dolgozhatna kevesebbért napi 8 órát, utána lehet veled és vakargathatja a golyóit a tv előtt, de gondolom komolyabb tervei vannak.


Amíg ő dolgozik te mit csinálsz? Esetleg ha lefoglalnád magad egy értelmes dologgal?

2015. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dolgozom én is 8-18-ig, 19 órakor érek haza. A szabadidőmben pedig edzek, futok, igyekszem lefoglalni magam.
2015. júl. 18. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a te életed. Ez is bizonyítja h nem minden a pénz. Tényleg neked kell döntened h milyen életet szeretnél élni, és h valójában ha őszinte vagy magadhoz akkor tényleg vele szeretnéd e.
2015. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!