Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön el az a pont egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az a pont egy kapcsolatban mikor kiszálltok belőle?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak ha kiszálltok egy komoly kapcsolatból? A megcsalást leszámitva (ritkább esetben ez sem ok)

2015. júl. 19. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt leszámítva,hát ha a párom hazudozik, teljesen mást vár el a kapcsolattól (összeköltözésben,házasságban,gyerekvállalásban eltérő vélemény), sok veszekedés, elhanyagolna.

így hirtelen ennyi jutott eszembe.

L20

2015. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
100%
Amikor rájövök, hogy jobb lenne nekem egyedül. :D
2015. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

- Ha elkezdene inni, szerencsejátékozni, kábítószerhez nyúlna (az elején megpróbálnék neki segíteni leszokni, de ha nem akar, akkor nem tudok mit tenni, mint kilépni a kapcsolatból).

- Ha rendszeresen próbálna meg érzelmileg zsarolni, lelki terrorban tartani (pl. öngyilkossággal fenyegetne, ha nem teszek meg valamit).

- Ha elhanyagolna engem, nem foglalkozna velem, elhidegülnénk egymástól (nem beszélgetünk, nem szervezünk közös programokat szinte soha, nem közeledik az ágyban sem, és ha minden más fontosabb lenne neki - haverok, munka, számítógépes játékok, tévé műsorok - mint én).

- Ha nem hallgatna meg (nem érdekelnék a problémáim, nem lenne kíváncsi a véleményemre és az ötleteimre, stb), nem tisztelne, nem viselkedne velem úgy, ahogy azt az ember a párjától ill. a társától elvárhatná.

- Ha kiderül, hogy teljesen más céljaink vannak, mást várunk az élettől (pl. én családot és gyerekeket szeretnék, ő meg mondjuk sose akar megnősülni és karrierre vágyik).

- Ha elkezdené elhanyagolni magát, nem adna a higiéniájára, mosdatlanná és ápolatlanná válna, és többszöri kérésre, győzködésre se lenne hajlandó ezen változtatni.

- Ha elkezdene velem tiszteletlenül, sértőn, lekezelően viselkedni, ha nem adná meg az alapvető tiszteletet sem, amit emberileg elvárhatok, ha csúnyán, megalázóan és lekezelően beszélne velem (esetleg még mindezek mellette alpári stílusban is).

- Ha megütne. Egyetlen egyszer kellene csak kezet emelnie rám, akkor azonnal kalap-kabát, mehet is az útjára.

- Ha átverne, rendszeresen, többször is a szemembe hazudna vagy szándékosan elhallgatna előlem fontos dolgokat.

- Ha korlátozni próbálna (pl. nem akarna elengedni, hogy találkozhassak a barátnőimmel, nélküle nem mehetnék el sehová, eltiltana olyan ismerőseimtől, akik neki nem szimpatikusak, stb), és folyton számon kérne, hogy hol vagyok, kivel vagyok és mit csinálok. Ugyan ide tartozik az is, ha dirigálni, parancsolgatni vagy utasítgatni próbálna, ahelyett, hogy mondjuk leülne velem és megbeszélnénk, hogy neki ez vagy az nem tetszik, és szeretne megkérni, hogy ezt vagy azt inkább ne csináljam.

- Ha betegesen féltékenykedne, követne, nyomozna utánam, nem bízna meg bennem, ellenőrizgetne, rendszeresen beleolvasna az üzeneteimbe és a telefonomba.


24/L

2015. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a hátad mögött kavar valakivel! ezt se hagyjuk ki!
2015. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hátam mögött kavaráson kivül, mind igaz, sajnálatos hogy ide jutottunk
2015. júl. 19. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatból és nem szexkapcsolatból, eddig egyből léptem ki - a másodikból nem is tervezem.

Az első páromnál az volt a baj, hogy meg akart dugni műpénisszel, és ezzel már az őrületbe kergetett.

Amúgy is szerintem akkor, ha valamivel az őrletbe kergetnek, akkor bontok fel egy emberi kapcsolatot. A legtöbb dolgot egy emberi kapcsolatban, meg lehet oldani ésszel, vagy egy kisebb nem rosszindulatú ráhatással. Jó pont a mostani barátnőm volt, aki előtte kergetett az őrületbe mielőtt összejöttünk volna, a rendetlenséggel és hogy addig sok téren semmibe vett. De régóta szerelemes volt belém, és ennek papíron is írásos bizonyítéka van. ...


és: "Csak a rokonait nem választhatja meg az ember."

2015. okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23F
2015. okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Házasságból soha.

25/F

2023. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!