Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertünk egy csajt. Jól kijövünk vele. De amióta ismerjük párom mindig vele akar lenni. Persze nem kettesben, de úgy szervezi a programot, hogy jöjjön. Igazából aranyos a lány meg elvagyok vele. Nem is a féltékenységgel van baj...

Azóta kettesben alig vagyunk (pl. szex vagy csak sima filmezés).

Ha velünk van a csaj nem figyel annyira rám ... sőt egyáltalán nem. Múltkor strandon voltunk és màsnap vette észre, hogy ki volt festve a lábamon a köröm még hozzá is tette, hogy a csajnak is ki volt, de engem nem is nézett.

(Persze ez nem nagy dolog, de akkori :D )

Mondtam neki, hogy ez hiányzik (kettesben levés) nekem, de nem szólt semmit.


Miért csinálja ezt? Fiúk titeket is megváltoztatna egy új lány a társaságban?


2015. júl. 22. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ez elég fura...

kérdezted már, hogy mit gondol a lányról?

lehet neki több mint barát...


22F

2015. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Készül az édes hármas! Vagy a bab leves!
2015. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen kérdeztem, azt mondta nem érez semmit iránta, csak aranyos, meg jól elvagyunk vele.
2015. júl. 22. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:
De csak mint barát ismerkedtetek meg ezzel a csajjal vagy szexbe vettétek be? Nekem furcsa, mi a férjemmel nem szoktunk külön-külön lányokkal és/vagy fiúkkal baráti kapcsolatot kiépíteni. Külön-külön igen, hogy nekem vannak barátnőim, neki vannak barátai, de nem közösen "veszünk be" egy barátot. Lehet, hogy ő többet akar tőle, mint barát vagy mint szexpartner (attól függ, mibe vettétek bele). Ha meg így van, akkor a kapcsolatotok a végét járja.
2015. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na most ezt jól leírtam.... 3-as vagyok. Szóval úgy nem szoktunk barátkozni, hogy együtt barátkozunk egyedülálló féllel, együtt párokkal szoktunk barátkozni, külön-külön vannak barátaink, barátnőink.
2015. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem nagyon gyanús... Érezni nem érez iránta semmit nyilván, de nagyon bejön neki szerintem a csaj.
2015. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem szexkapcsolatba vettük be. Csak mint barátok.


Ő azt mondta nem akar a csajtól semmit, mert velem van, meg amúgy is már volt több lánnyal és akkor ugyanolyan lenne ezzel is.


Azt persze felvetette,hogy én legyek a csajjal, de nekem az meg nem a műfajom :D

2015. júl. 22. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fog megcsalni, amiatt ne aggódj, de azért pofátlanság, hogy láthatóan bejön neki a lány, és véletlenül sem igyekszik elkerülni a kísértést...
2015. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!