Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 4 éve, hogy együtt élek a párommal, januárban született egy kislányunk. Minden szép és jó volt, de kb. 2 hónapja mindennapossá váltak a viták, a veszekedések... a napi kommunikációnk minimálisra csökkent, a szexuális életünk pedig egyenlő a nullával... minden nap elmondja, hogy szeret, fontos vagyok neki én is és a pici is, de már nem szerelmes. Nem akarja, hogy a kislányunk úgy nőjön fel, hogy külön vagyunk és ő csak "hétvégi" apuka legyen. Mit kellene tennem? A válaszokat előre is köszönöm! 24/L

2015. júl. 24. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A házasságok 80%-ában krízis következik be az első gyermek születése után, mert hirtelen új szerepbe kerülnek a felek. Ilyenkor az egyetlen megoldás, ha újraértelmezik, újratanulják mindketten a férfi-női szerepet. Ha a napi kommunikáció minimálisra csökkent, erőltetni kell picit. A szex is olyan, hogy el kell kezdeni - evés közben jön meg az étvágy! Ilyenkor bizony kell egy kis tudatosság: nem csak várni kell a csodát, hanem tenni érte! Mindkét félnek!
2015. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"kb. 2 hónapja mindennapossá váltak a viták, a veszekedések"

és min is vitáztok pontosan?


"a szexuális életünk pedig egyenlő a nullával"

lehet ez a probléma és ettől vagytok feszültek, gyerek előtt milyen volt a szexuális életetek?


22F

2015. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vita tárgya legtöbbször az, hogy inkább elmegy itthonról, barátozik... nincs is ezzel baj, menjen, de ne minden nap este 7-8kor jöjjön haza. Egyedül vagyok a gyerekemmel és az apját valamikor csak 2percre látja egy nap... nem is tudom hogy fogalmazzam meg... párkapcsolatban élek, mégis olyan, mintha egyedül lennék. Nem segít semmiben, sajnos máshonnan sincs segítségem, mert az én szüleim, a testvérem 150km-re vannak innen. Nem tudom milyen kimenetele lesz ennek az egésznek, de ez így nem lesz jó... felmerült bennem már az is, hogy nem érett még meg az apaságra. Mind a ketten akartuk ezt a babát, mégis mintha magamnak szültem volna nem kettőnknek.
2015. júl. 24. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!