Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban reális e csak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban reális e csak arra fogni sikertelenségeinket a nőknél, hogy nem nézünk ki elég jól?

Figyelt kérdés

Rövid leszek mert késő van:


Tegyük fel, hogy a nők 70%-a esélyt sem ad egy férfinak, amennyiben az elmarad az elvárt külsőségektől. (Tehát nem magas, nem jóképű, nem izmos, nem kisugárzóan férfias, stb.)


Marad 30%, akinél lenne esélye az átlagosabb, esetleg az alatti férfiaknak a párkapcsolatra, hiszen ezeket a nőket nem érdekli a külső.


Most jön a probléma:

Ezek a nők feltehetően ugyan olyan mértékig ragaszkodnak valamilyen eltökélt, a legtöbb férfi számára elérhetetlen tulajdonsághoz. Lehetnek ezek belső értékek, vagy egyéb külsőségek, pl.: szakáll, tetoválás, vagy bármi.


Arra próbálok kilyukadni, ha nem is minden nőt 'csak' a külső érdekel, akkor sem biztos, hogy van reális esélye egy átlagos(vagy alatti) férfinak a boldogságra, hiszen a 70%-nak elméletben egyszerűbb megfelelni hiszen ők a többség.

Már pedig aki nem néz ki jól, az nem rúg lábadba, így reménykedhet, hogy talán a 30%-ban van számára valaki és rendelkezik valami nagyon ritka olyan tulajdonsággal amivel megfoghat valakit.


Szóval a lényeg, hogy aki nem néz ki jól annak drámaian nehéz dolga van arra, hogy valaha is boldog legyen egy nő oldalán mert nem feltétlen van birtokában bármilyen különleges képességnek, amivel bárkinek is képes volna imponálni.



2015. júl. 28. 02:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

hát figyelj ha a srác azért nem talál barátnőt mert ronda, akkor valószínűleg nem abból a kategóriából válogat ami neki való. bár nem tudom. nekem meg van a saját besorolásom átlag alatti csajnak tartom magam, és van 3 kategória srácnál 1 átlag felüli külső 2 átlagos 3 átlag alatti, aki átlagos vagy átlag feletti azokkal nem foglalkozok, de ez csak külsőség, mint az is hogy fontos h idősebb legyen és magasabb. lehet mondjuk épp beszélek egy átlagos kinézetűvel, nem venném olyan számba hogy bármi lehetne tehát nyomás a barát zónába. viszont ha van valami olyan tulajdonsága ami meg fog, akkor gázba vagyok, mert esélyem se lenne nála. általában aki átlag alatti kategóriába van. hihetetlenül szépek tudnak lenni belülről ami nagyon jó pont. és nem tudom lehet ti is így vagytok vele, de nekem nem egyszer volt ilyen h nagon nem tetszett valaki. és ahogy jobban megismertem a személyiségét bírtam, a külseje is megszépült, például észrevettem hogy milyen gyönyörű szép kékek a szemei a srácnak, vagy bármi ilyesmi. nagyon fontos dolog hogy agyban és szívben helyben legyél hozzá. <-- nekem ez utóbbi fontos ahhoz h valaki a barátom legyen.

bocsi a hülyeségem miatt

21/l

2015. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
6%
Ronda lányoknak ugyanúgy nem kell ronda pasi, ezért nem értem, hogy ez igazából mit segít a dolgon.
2015. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
de ez amúgy a srácokkal is így van h a ronda srácnak sem kell ronda lányxd
2015. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ez az, ami sohasem fog változni: a sikertelen ember mindig talál rajta kívülálló okot, amiért ő sikertelen. 9-es egyébként jól fogta meg a lényeget. Érdekes, hogy Visszeres Törpicsek ebből mit sem értve mindjárt a külsőnél ragadt le.
2015. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
10%
Valószínűleg azért, mert akinek ronda a külseje, az az esetek többségében lemondhat a barátnőzésről, kivéve persze ha nagyon gazdag. Pont hogy a nők szokták mondogatni hogy "külső megfog, belső megtart". Akkor miről is beszélünk?
2015. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
mert ha eleinte nem tetszik attól még megváltozhat mind ez a belső szépsége miatt. tehát a külsejét is szépnek látja emiatt.
2015. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
mellesleg nem minden nő szereti a pénzes pacákokat. ez megint az h akkor nálad is nőnek a pláza cicsák számítanak... és egy sima nőt észre sem veszel... és tessék ez is külsőség.
2015. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Sokkal szebbnek fedtitek le a helyzetet, mint amilyen.
2015. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nyilvan fontos a kulso, hiszen ez tesz vonzo szexualisan stb. de messzemenoleg nem minden. En is ertem olyan pasit, aki nem volt az esetem, es ahogy megszolalt olyan zavarba jottem, mint egy kislany, pedig nem vagyok az. Egyszeruen a beszelokeje, a kisugarzasa tette vonzova. Nyilvan ratett az is, hgy jol oltozott es apolt volt, de ez mar egyeni izles kerdese, kinek mi az.
2015. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!