Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaptam egy egész jó munkaajánl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy egész jó munkaajánlatot, belemenjek v sem így?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki tulajdonosa egy kávézónak és felakar venni mint pultos.A fizetés jó meg minden oké..de az a helyzet hogy a pasi tett nekem ajánlatokat annak ellenére,hogy tudta hogy van egy kapcsolatom.Érdemes belemenni ebben a helyzetben szerintetek?
2010. márc. 6. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint fogadjam el a munkát annak ellenére h tetszem a pasinak,mert azért ez igy elég kellemetlen lenne számomra,s félek hogy majd többet akar s nemtudom lerázni:S
2010. márc. 6. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Később is fog ezzel zaklatni. Jobb elkerülni a gondokat.
2010. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sztem ezt mindenképp beszéld meg a pároddal!Ha ő még így is belemegy, akkor gondold át te is...jó az ha tudsz kihez fordulni ha mégis zaklatna.

Ha viszont már most úgy látod,h igen komoly zaklatás elé nézel nem csak holmi poénkodás akkor lehet h tényleg jobb lenne hagyni ezt az egészet.

2010. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha pasidnak elmondod a srác halál fia, azt ugye tudod? :D Bár ha nem érdekel, fogadd el...


Egyébként én hagynám a francba a melót (és nem a párom miatt) hanem, mert később zsarolhat az állással kapcsolatban!

2010. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vállald el, ha már az első pillanatban így kiadta magát később szerintem éjjel-nappal egyre merészebb dolgokkal fog zaklatni. Egyre jobban fog nyomulni.

Találsz jobb állást biztos.

2010. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Én is jobbnak látom ha nem megyek bele :)
2010. márc. 6. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!