Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok ezen, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok ezen, ha a barátnőtök ennyi pénzt költene el ilyesmire?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagy Gyűrűk Ura rajongó, megvan neki az összes könyv, film, a díszkiadások, bővített extra változatok, minden, amit egy rajongótól csak el tudtok képzelni.


Ma hazaállított a Gyűrűvel, valami tünde nyaklánccal, meg egy ilyen falevél alakú kitűzővel, amit a filmben hordanak a tünde köpenyen. Persze nem volt neki jó akármilyen bóvli ékszer (pedig úgyse fogja ezeket hordani, ahhoz túlságosan is félti mindet, már ismerem, csak kiteszi a polcra... de arra meg elég lett volna valami 2000-3000 forintos vacak is), nem, neki kellett a drága szar, amit a hivatalos magyarországi gyűrűkurabigyós boltból kellett beszereznie! Sikerült ott hagynia majdnem 30.000 ft-ot ezért a három bizsuért!

Nagyon mérges vagyok, ennyi pénzt kidobni ilyen felesleges hülyeség miatt, amit ráadásul még csak használni vagy hordani se fog, egyszerűen csak nézegetjük majd őket, ahogy szépen porosodnak a polcon...!

Az meg, hogy kiderült, további 2 ilyen bigyót rendelt, ami épp nem volt raktáron, további 20.000 ft-ért, csak hab a tortán! Igaz, azt a 20ast nem kellett most kifizetnie, majd csak ha megy a motyóért 2 hét múlva, de akkor is!


Közös kasszán vagyunk, együtt fizetjük a számlákat, a lakbért, a kocsiba a benzint, mindent. Nem azt mondom, hogy a fentmaradó összeget mindenképpen félre kell tennünk (bár az sem ártana, legalább lenne némi spórolt pénzünk is), na de ilyen hülyeségekre elkölteni nonszensz!!! Ha kell valami, oké, vegyük meg. De ilyen vacakokra ennyi pénzt minek kiadni? Vagy legalább fokozatosan vette volna őket, mittomén, most csak a Gyűrűt, jövő hónapban meg mondjuk azt a leveles kitűzőt, vagy mit bánom én, mi az... de minek kellett egyszerre bevásárolnia majdnem 50.000 ft-ért?!


Ő azt mondja, hogy ez az ő pénze is, ugyanúgy megdolgozott érte, mint én, és nem érti, miért ne vehetne belőle magának azt, amit szeretne. Ő úgy látja, nincs értelme csak azért minden hónapban a maradék pénzünket félretenni és gyűjtögetni, hogy aztán csak üljünk rajta és soha ne vegyünk belőle semmit, amit szeretnénk.


Nem is ezzel van a bajom, vegyen magának azt, amit szeretne, persze... Csak ilyen kacatokból ne a 10.000 ft-os Swarovski kristállyal kirakott nyakláncot vegye már meg, ha egyszer úgyse fogja hordani! Arra, hogy nézegesse, ugyanolyan jó lett volna a 2000 forintos utánzat is! Vagy ha már ennyi pénzt kiad egy ilyen szarra, előtte legalább üljünk le, és beszéljük meg, hogy valóban szüksége van-e rá, vagy legalább kérdezzen, hogy elszórhat-e ennyi pénzt ilyesmire, ne azzal várjon haza, hogy gyakorlatilag kidobott az ablakon egy valag pénzt a megkérdezésem nélkül, és még csak nem is valami életbevágóan fontos dologra, hanem a hobbijára...


Ti mit gondoltok erről? Jogosan vagyok mérges?



2015. júl. 29. 00:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Én azt gondolom, hogy EGY GYŰRŰ MIND FELETT.
2015. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy te megteheted-e ebben a kapcsolatban, hogy elverj 50.000 forintot, ha akarsz.
2015. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
3%
En csak a brilliansekszereket szeretem. Sajnalom szegenyt, hogy ilyen olcso kis utanzatokat kell elviselnie.
2015. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy jogosan mérges, nem az apja vagy és nem tőled kapja a pénzt, hogy engedélyt kelljen tőled kérnie, mikor mire költ. Dolgozik, felnőtt nő, arra költi a pénzét amire akarja, ennyi.
2015. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen, megtehetem, de ellentétben vele én előtte mindig szólok is róla és megbeszélem vele, hogy most erre vagy arra kelleni fog majd ennyi meg annyi pénz. A nagyobb kiadásokat mindig meg szoktuk beszélni, ezért is vagyok most különösen mérges, hogy ezúttal miért nem szólt.
2015. júl. 29. 00:28
 6/30 anonim ***** válasza:
# 4 Azt írta a kérdező, hogy közös kassza van náluk, de mindegy.
2015. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%

#6

Tökmindegy, attól még a barátnője is dolgozik a pénzért. Mellesleg a közös kassza egy értelmetlen baromság, épeszű emberek nem mennek bele ilyesmibe pont ezek a dolgok miatt.

2015. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
# 7 Pontosan, a barátnője IS dolgozik a pénzért. Az "is" szón van a hangsúly.
2015. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Viszont az tény, hogy egy lehetséges megoldás az, ha beszüntetitek a közös kasszát.
2015. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hülyeség a közös kassza, eddig nálunk is tökéletesen működött az elmúlt 5 évben, és máskor nem szoktam szólni érte, ha vesz magának valamit (új könyvet, egy pár cipőt, stb), ilyesmiket nem kell előre bejelenteni. De azt, hogy el szeretne költeni 50 EZER forintot egy ilyen (szerintem) butaságra, na, azt igenis jó lett volna előtte megbeszélnünk, ugyanis akkor megkérdeztem volna, biztos kell-e ez neki, ha úgyse hordja majd, és nem lenne-e elég az olcsóbbik fajta.
2015. júl. 29. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!