Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza találhat még hozzám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza találhat még hozzám? Van rá esély?

Figyelt kérdés
a parommal közel 4évig voltunk együtt másfél hete azt kérte jöjjek haza egy kis időre ha igazán szeretem mert időre van szüksége besokalt(együtt is éltünk több mint 3évig ). megtettem hazajöttem már aznap este hivta a közös baratunkat hogy hivjon fel mert aggodik értem . aztán másnap nembirtam megállni kerestem szinte uldoztem a szerelmemmel az erzedeimmel aztán hétvégén felszivodtam ismét a közös baratunknal érdeklődött tanacsot kért hogy mit gondol tudnék e változni adjon e még egy esélyt aztán másnap megint megkerestem mondván hogy nemtudok nélküle élni ujra eltávolodott még jobban aztán minden egyes nap kerestem szenvedtem nembirtam várni belevoltam betegedve multheten talalkoztunk azt mondta nem hisz bennem nem látja semmi értelmét hogy megpróbáljuk egyenes választ a mái napig nem adott most 2napja nem kerestem nem beszéltünk tudom hogy én kergettem bele ebbe az egész ördögi körbe ha nem lettem volna ennyire türelmetlen ragaszkodo talán velem lenne és adott volna egy esélyt én még mindig reménykedem várom hogy talán rá jön hogy 4évet nem dobhat csak igy ki de igazából nemtudom mi lenne a helyes ha nem keresnem vagy a probalkoznek továbbra is? !nagyon elvagyok keseredve. én 22 éves nő vagyok ő 24 éves ffi . köszönöm a tanácsokat előre is.
2015. júl. 31. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. Ne keresd szerintem. Ha úgy gondolja keresni fog.
2015. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értem az elsõvel
2015. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
annyira nehéz megállni hogy ne kérdezzem meg hogy van hogy telt a napja és hogy egy kicsit is hianyzom e neki. kegyetlen így át veszelni a napokat semmi sem köt le semmire és senkire nemvagyok kíváncsi rajta kívül borzasztó érzés
2015. júl. 31. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Már nem először kérdezed......

A helyzet az, hogy most már hiába aggódsz, a párod döntését nem a mostani viselkedésed fogja meghatározni, hanem az elmúlt pár hónapban történtek és az Irántad érzett vonzalom.

Nagyon szar érzés, amikor tétlen az ember és várja a döntést a feje felett...de nem tudod ezt befolyásolni. Bárhogy is döntsön a párod, azt sajnos el kell fogadnod.

Nem lesz világ vége, lezársz egy korszakot az életedben és nyitsz egy új és jobb felé.

37F

2015. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de okos vagy nem először kerdezed azthiszed ilyen könnyű egy ilyen hosszú kapcsolatot lezárni? ! elengedni életed párját? soha nem szerettel igy senkit és nem érezted ezt még soha másnál hogy ő az igazi és egyszerűen engedjem elmenni amikor érzem hogy szeret csak nem hisz. gondolom milyen tapasztalt lehetsz kapcsolatok terén már ne haragudj...
2015. júl. 31. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Nálad tapasztaltabb vagyok......

Az életed szerelme nem attól az, hogy annak nevezed, hanem attól, hogy mindketten tökéletesnek vélitek egymást és olyan kölcsönös vonzalom,ragaszkodás alakul ki amit senki és semmi fel nem boríthat. Na ettől Ti messze vagytok.

A leírásod alapján a barátod igen bizonytalan férfi lehet, gondolom ezt abból, hogy egy harmadik ember véleményét kell kérnie ahhoz, hogy meghozza a Veled kapcsolatos döntését.

Azt írtad, hogy miután személyesen találkoztatok közölte Veled, hogy nem hisz Benned, nem tud Veled hosszútávon tervezni.....ennél egyenesebb választ azért nem mondott mert nem akart egy életre megbántani. Ne haragudj, de ha nekem ilyet mondana az aktuális párom, akkor egy mosollyal elköszönnék és beletörődnék, hogy ez a hajó már elment.

22 évesen fogalmad sincs a párkapcsolatokról, sőt megkockáztatom, hogy ez volt az első valódi érzelmeket kiváltó kapcsolatod és amiatt ragaszkodsz a semmihez , mert félsz a jövőtől, a Rád váró megpróbáltatásoktól. Semmiről nem Vagy lekésve, előtted az élet, kizárólag Rajtad múlik mit kezdesz vele.

Ne félj a csalódástól, mert ez egy tanulási folyamat része, ez kell ahhoz hogy megfontoltan és éretten ismerkedj és megtaláld azt a férfit aki mindent megadna Érted és Te is szeretni tudod.

Sok szerencsét!!!

37F

2015. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!