Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan rosszul esett felhivtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul esett felhivtam a barátomat hogy jöjjön fel msnre mert ma nem taliztunk erre ő most kapcsoljam be a gépem! Erre mondtam neki hogy ezért nehogy bekapcsold már és letettem! Megharizott vajon? Rosszul tettem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ti most komolyan ezen összevesztek? Ebben semmi rossz nem volt, ez ugyanolyan, mint amikor lusta vagy megmozdulni mondjuk reggelente. Én ilyenen biztosan nem sértődnék meg.
2010. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"most ezért kapcsoljam be a gépem?" hát elég köcsögség volt az ő részéről ha szeret akkor bekapcsolja
2010. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fáradt vagy nem szeret annyit msn-ezni, mint a lányok.
2010. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezen össze lehet veszni? Hány évesek vagytok?
2010. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4éve vagyunk együtt!És azért egy kicsit feljöhetett volna! És mindegy hogy hány szerintem!
2010. márc. 7. 20:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem non-stop megy a gépem,szóval ebből nincsen gond. :P Véleményem szerint a pasid volt bunkó, ne hibáztasd magad.
2010. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem volt kedve gépezni, és csettelni, van ilyen. Szerintem nem kell megsértődni. Hivd fel inkább telefononon, ha drága akkor vezetékesen, ha az is drága, akkor meg ne buzeráld, meg akkor biztos neked sem olyan fontos hogy beszélj vele.
2010. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 maundrel ***** válasza:
100%
sztem nagyon jól tette hogy lecsaptad a telefont, köcsög volt a srác.
2010. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én szinte sohasem beszélgetek a barátommal msn-en.(3hetente 1 órát kb..:D)

Ha beszélni szeretnénk ott a telefon.:)

Szerintem nem haragszik ennyiért..4 év után meg főleg.

Nemkell ilyen kis dolgokon kiakadni!!:)

2010. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez valami 12-13 éves lány -fiú kapcsolat lehet. Ennél nagyobb problémátok soha ne legyen.

Ui.: légyszíves legközelebb valami normális problémával súlykoljál minket. Köszi

2010. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!