Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek ilyeneket a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ilyeneket a párom iránt?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem az idegeimre megy a párom, idegsít, hogy ha eljön egész nap a szobámba fekszik és csak a telóját nyomkodja, hogy egész nap az izzadt pólójában van és nincs kedvem megölelni erre hisztizik. A kellemetlen illatú száját se volt kedvem megcsókolni. Ha azt mondom beszelgssünk, annyit válaszol, hogy minek. Aztán csak nyavajog, hogy nem foglalkozom vele. Bűntudatom is van miatta,fogalmam nincs mit tehetnék.
2015. aug. 8. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Ebből úgyse lesz semmi jobb.
2015. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért érzed így, mert az idegeidre megy a csávó és idegesít, továbbá undorít is. Dobd ki a p-ba és legyél boldog mással, mert vele nem vagy.
2015. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igénytelen, kit ne zavarna? Hagyd ott.
2015. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem veled is csak megszokásból van.
2015. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit is nyújt neked ez a "kapcsolat"? Miért is vagy vele?
2015. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, hát az elején annyit probalkozott, hogy megsajnáltam aztan megszerettem. Hogy miert is vagyok vele? A baráti társoságunk közös és ott van az is, hogy már megszoktam. Megint új embert kiismerni? Félek attól, hogy már nem fognak ennyire magasan szeretni és újból csak hoppon maradok. Nem biztos ,hogy ezt ujra attudnám élni.
2015. aug. 8. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Így viszont nincs értelme a kapcsolatotoknak. Akarsz később gyereket? Ha ennyire taszít, szenvedés lesz a szex.

Megsajnáltad? Hm, hát én senkivel nem jövök össze sajnálatból.

Így akarsz leélni egy életet? Hány éves vagy?

2015. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!