Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval,kezdem az elejétől.

3 éve megismerkedtem egy lányal.Még az ismerkedési stádiumban megtudtam,hogy kábítószer problémái vannak.Tudjátok,egyetemi bulik,stb..na szóval drogozott néha bulikban de nem volt függő.Én soha életemben nem drogoztam,nem is akarok és nem is szeretem a drogosokat.Őt viszont nagyon megszerettem.

Összejöttünk és végleg abba hagyta ,nem nyúlt semilyen anyaghoz.Segitettem neki,ott voltam mellette mindig.Egyszerüen nem tudtam nem szeretni,gyönyörű nő,okos,kedves én meg nem éppen a nők álma ...nagydarab vagyok.

Minden nagyszerűen működött egészen a múlt hétig.Megtudtam ,hogy megcsalt egy tipikus menő fickóval.Kocka has,sok pénz stb...

Én akkor haza költöztem és megmondtam neki,hogy vége,felejtsen el.Nálam a megcsalás az a dolog ami megbocsájthatatlan.Sírt,könyörgöt de nem hatott meg.Ez kb.1 hete volt.

Ma felhívott az édesanyja,hogy nagy a baj.

Újra elkezdett drogozni,de már elég rendesen,nem eszik,sír egyfolytában.

Oda adta neki a telefont,beszéltem vele ,mondtam hogy elmegyek hozzá.

Most délután el is mentem,beszéltem vele,hogy ne csinálja ezt.Megetettem ,mert már egy jó ideje nem evett meg egy tányér ételt sem.

Nemrég hívtam az anyukáját,hogy mit csinál,azt mondta,hogy mióta ott voltam sokkal jobban van ,elaludt stb.

Mit csináljak szerintetek? Attól félek,hogy azt fogja hinni hogy minden rendben köztünk ha megint megyek.De azt se bírnám ki ha valami rossz történne vele,mert nagyon szerettem őt,sőt természetesen most is szeretem mert nem lehet egyik napról a másikra kiszeretni valakiből,de amikor megcsalt akkor valami megváltozott bennem.

Azt mondta,hogy engem szeret,velem akar lenni.

Mit tennétek?

Én27/F ,ő28/N.

Hosszú lett kicsit bocs.


2015. aug. 12. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Durva azt hittem 22-23 évesekről szól a történet.

Így járt... meg ennyi idősen lehetne több esze is már bocsi.

2015. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen ,lehetne több esze de ez van.....

Ráadásul most augusztus végén ,a születésnapján akartam megkérni a kezét.

Már komolyabban terveztünk is egymással...

2015. aug. 12. 22:51
 3/19 anonim ***** válasza:

Mivel 9 eve elek boldog kapcsolatban a mostani parommal es nalunk is volt egy megcsalas, en csaltam ot, megbantam, megbocsajtott, megprobaltuk ujra es meg mindig mukodik, sot, szinte jobban mint elotte, en nem latom ezt a megcsalas dolgot olyan nagy vizvalasztonak.


Tudom hogy csunya, gusztustalan, gyarlo dolog ilyet tenni, de ez kozhely duma, hogy "keptelen vagyok megbocsajtani, bla, bla, bla".


Probald meg. Mi bajod lehet? Eszmeletlen nagy onzetlenseg kell hozza, ugyanis a megcsalasnal onerzeted tiporjak sarba, de ha arra fokuszalsz, hogy mennyire szereted a masikat es nem a sajat fajdalmadra, hgy jaj en szegeny megcsaltak, akkor meg akar mukodhet is a kapcsolat. (elarulom, az aki a masikat megcsalja, sokkal szerencsetlenebb helyzetben van. O ugyanis nem a parjat csalta meg elsosorban, hanem onmagat. Ezzel kell egyutt elnem eletem vegeig: nem azzal, hogy a pasimat felszarvaztam, hanem a sajat becsuletemet koptem szembe...)


En pl. sokkal jobban ertekelem azota a paromat es eszmeletlen nagyra tartom hogy kepes volt nekem megbocsajtani es meg mindig velem van. Onmagamnak megbocsajtani sokkal nehezebb!


Az a drogos dolog vekony jeg. Nekem is volt egy idoszakom amikor olyan tarsasagban voltam, akikkel fu/alkohol/kokain szinte minden 7vegi program resze volt, de minel jobban belegabalyodtam a mostani paliba, annal jobban elmaradt a drogos banda es en nagyon konnyen letettem a cuccot. Szoval ebben nem tudok segiteni, mert gondolok most is neha a kabszeres elmenyekre, de eszembe nincs hogy hozza nyuljak a dologhoz.

Nala ugy tunik mas a helyzet, de ha amig veled van addig tiszta az jo dolog, de kesobb (mar most is) lehet ez teher a szamodra, hogy rajtad mulik, hogy a csaj jozan vagy sem. Es ha egyszer kirugjak a munkajabol vagy vmi egyeb kemeny dologgal csapja arcon az elet es te epp el leszel utazva es megint a szerhez nyul, akkor magadat fogod okolni...Nehez.


37/N

2015. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem, nem ezt érdemelted, nem halálta meg azt, amit adtál neki, megcsalt... igy le élni egy életet ezzel a tudattal, nehéz. jovotokre ki hatással lesz a megcsalas, ha egyszer megcsalt megcsal megint, (95%) én tovább állnék, lehetőséget megadtam neki, gondolj magadra ha családot szeretnél.
2015. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
a sírás sose hasson meg. magának kell erősnek lennie. Ő nem az. Ezzel mindig bajod lesz.
2015. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

megcsalt...

ha a barátnőm megcsalna nem tudnám ugyanúgy szeretni utána...és az, hogy tönkreteszi magát már az ő dolga, nekem nem kell végig néznem a szenvedését...ezt ő csinálná magának és érzelmi zsarolással sem tudna visszaszerezni...


A helyedben megmondanám, hogy vége, nem lesz közös jövőtök, máskor előbb gondolkodjon mielőtt hülyeséget csinál...ezt tanácsolod neki, tanuljon a hibájából.


Meg, hogy újra elkezdett drogozni azt jelenti bármikor megszorul egyből a droghoz nyúl...a jövőben bármikor drogozhat ismét, ha kicsit meginog a talaj alatta...a megcsalás körülményeiről nem írtál, de az sem kizárt, hogy a jövőben ismét előfordul. Csalfa nőszeméllyel nem kezdenék a helyedben...


22F

2015. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó tanulópénz lett volna ez a megcsalás,és ideiglenes szakítás neki,és nem fordulna ilyen elő megint,ha megbocsájtanál.Legalábbis a történetedből az jön le nekem,hogy tényleg nagyon szeret téged csak csinált egy ostoba hibát,amit valószínűleg élete végéig bánni fog,ha együtt maradtok akkor azért,mert megbántott,ha meg nem,akkor azért,mert emiatt vesztett el.
2015. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

3-as

Tudom ,nem mindenki veszi ennyire komolyan a megcsalást.

De én még az elején,megmondtam neki ,hogy 1 dolog van amit ha megtesz akkor vége.

Elverheti minden pénzem,eladhatja a házat a fejünk felől...haragudnék rá,de megbocsájtanék.De a megcsalás,az azt jelenti számomra,hogy nem szeret.


Igen,ez óriási teher számomra.

Mert nem akarom ,hogy bármi rossz történjen vele.

De ezt nem birom,hogy rajtam múlik úgymond "az élete".

2015. aug. 13. 12:32
 9/19 A kérdező kommentje:

4-es

Én mindig mellette voltam.

Az elején is,hogy hagyja abba és utána is mindig ott voltam.

Én ugy gondolom,hogy mindent megtettem érte.

Ha megbocsájtanék,mivan ha újra megteszi,nekem is ez jár a fejembe.


Igen családot szeretnék.

Nem vagyunk már 20 évesek,mindketten már közel a 30-hoz vagyunk.

Mint írtam megakartam kérni a kezét ,a születésnapján.

Az anyagiak már megvannak,most akartam komolyabban is lépni,erre tessék.....

2015. aug. 13. 12:32
 10/19 A kérdező kommentje:

5-ös


A sírás sosem hatott meg,sőt inkább idegesít ha valaki bőg és fetreng előttem.

2015. aug. 13. 12:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!