Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? (A kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (A kérdés lent)

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy sráccal úgy 3 hónappal ezelőtt.. rendes ismerkedésnek indult, nagyon jól elbeszélgettünk, randizgattunk stb.. de sajnos nagyon hamar elkezdődött köztünk a szex, és azóta csak az van, nem találkozunk, nem keres, csak akkor ha...

Én már többet érzek iránta sajnos és nekem ez nem elég.

Ki szeretnék ebből lépni.. de nem tudom hogyan.


2015. aug. 14. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk legközelebb ne feküdj le minden jött-menttel?
2015. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő a 2. ember az életemben, kérlek ne vonj le semmilyen messzemenő következtetést. :)
2015. aug. 14. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha legközelebb keres akkor annyi a dolgod hogy bunkón ezt mondod " ennyire kelettél mostmár mehetsz, ne keress" és már ki is léptél belőle
2015. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akit három hónapja ismertél, és nem jártatok. Kérlek ne gondold azt, hogy amit írok az megalapozatlan. :)
2015. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem fekszem le semmilyen jöttmenttel, sőt..

Most lett vége egy 4,5 éves kapcsolatomnak, nem igazán szerettem volna még én sem azonnal kapcsolatot, de nem gondoltam, hogy ez lesz belőle. Amúgy ne aggódj, betartom a tanácsod... :D DE most nem erre vagyok kíváncsi.

2015. aug. 14. 13:39
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
# 5 Engem nem érdekel, hogy betartod-e. Kérdeztél valamit, én válaszoltam rá. És igenis kíváncsi lehetnél rá. Hát nem érted? Azért nem szabad lefeküdni így senkivel, mert mindig ez lesz a vége... elkezdesz többet érezni, és pofára esel...
2015. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Több ilyen nem is lesz, mert már ettől is nagyon rosszul érzem magam. Főleg, hogy ő meg tisztában is volt vele, hogy kb úgy rángat, ahogy akar..Csak én azt hittem, hogy pusztán testiségből nem alakulhat ki érzelem
2015. aug. 14. 13:45
 8/14 anonim ***** válasza:
# 7 Pedig de, a szerelem sajnos nem több, mint kémia. :D Amúgy ne haragudj, amiért a kérdés azon részére nem válaszoltam, hogy hogyan tudnál ebből kilépni, de úgy gondolom ezt a hülye is tudja: meg kell vele szakítani a kapcsolatot. A szexhez két ember kell. Ez rajtad is múlik.
2015. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, azóta rájöttem. Pont ezért nem mennék bele még egy ilyen dologba. :)

Nagyon nehéz, mert szinte egész héten azt várom, mikor találkozok már vele, de épp itt az ideje, hogy belássam, ennek semmi, de semmi értelme nincs..mert így nem is tudok másokkal ismerkedni. Köszönöm neked is :)

2015. aug. 14. 13:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
CSak úgy tudsz kilépni, ha erős leszel és lesz önérzeted. Mindig az a vesztes fél, akin látszik, hogy a másik fontosabb neki, mint ő a másiknak. Fordítsd meg a dolgot: gondold azt, hogy a szexre nagyon jó voltál neki, kaparjon csalk, ha akar valamit. Ne csinálj semmit, ne keresd. Ha ő keres mondj NEMET. Addig ne létesíts testi kapcsolatot, amíg lelkileg valakihez nem kötődsz, és ő sem hozzád, különben ugyanez fog történni.
2015. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!