Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akar vissza vagy nem akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar vissza vagy nem akar?

Figyelt kérdés
Nem szoktam itt segítséget kérni, most kérek először. Barátnőm nemrég szakított velem, 3 év után. Egyik régi haverommal kezdett járni, discoban simulósan táncoltak, majd utána kidobott...ez a gyerek már nyomult rá előzőleg is, de akkor engem választott (3 éve). 1 hónapig nem írtunk, majd rámírt, hogy menjek el vele valahova. Utána akartunk még találkozgatni, és egyi keste erre t erelődött a téma, és modntuk, hogy szerintünk nem tettük még túl ezen magunkat. Kérdeztem is, hogy most mit akar kitől, ő azt modnta nem tudja...hát ha járok valakivel, akkor azt csak szeretem nem, a másikot meg max barát, de mi az, hogy nem tudom. Tudni kell, hogy a lány instabil, és sokszor nem tudja mit akar. De msot én se. Mi lehet ez? Rákérdeztem azt mondja, legyünk csak barátok. Nekem ő nem kéne most vissza, pedig nagyon mély kapcsolat volt, de az életemből sem tudom kitörölni. Azóta megint nem írtunk, és üresnek érzem az életem, és ő is írta, hogy még midnig nem tudja elképzelni nélkülem. A kacsolat vége f elé sokat kiabáltun kegymással, sokat vezsekedtünk, valószínűleg ez vezetett a tánchoz, de ha nem is most, előbb-utóbb ennek be kellett következnie.
2015. aug. 14. 22:03
 1/9 anonim válasza:
Se veled se nélküled ? Ez már halott dolog, szerintem hanyagold.
2015. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot meg kell gyászolni. 3 év nem kevés az életetekből, szokatlan, hogy nincs veled (vagy neked) a másik fél. Kell egy kis idő, amíg le tudod zárni. Én nem hiszek abban, hogy a barátság ezek után működik, persze lehet, hogy tévedek.
2015. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De érdekes, hogy ő nem gyászol, hanem nekifut egy kapcsolatnak...
2015. aug. 14. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
gyászol... valószínűleg csak belemenekül egy új kapcsolatba
2015. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez is érdekes, akkor te kellettél neki, most meg a régi haverod. Velem csak egyszer csinálna meg ilyet egy lány, pláne egy régi haverommal. Csak persze piszok kemény ez neked a három év miatt, én ezt is megértem maximálisan.

Hacsak nem hidegült el tőled, akkor valaminek valóban történnie kellett. Talán valóban az instabilitása vagy a kapcsolat végi sűrű veszekedések eredményezték ezt.

Nem lehet tudni pontosan, én magát a barátnős szitut sem tudom, mert nekem az életben nem volt barátnőm, de azt aláírom, hogy nagyon nehéz lehet ezzel egyáltalán szembesülni is három év után.

Én azt javaslom, hogy beszélj vele, és mond meg neki kerek perec, hogy döntsön, hogy részéről hogyan tovább.

Akármilyen instabil is lehet a barátnőd, az hogy egyik nap azt mondja, hogy legyetek csak barátok, a másik nap meg azt, hogy elképzelni sem tudja az életét nélküled az több mint fura. Mert ezzel ritka egy elcseszett helyzetbe hozott téged és ezt a tudtára is hozhatod.

Ha meg netán játszik veled mondjuk bosszúból (pl. a veszekedések miatt) az megint nem pálya.

Ha netalántán rájössz, hogy ez a helyzet, kilátásba helyezheted, hogy majd nehogy te is elkezdj "játszani".

Én ezt is bedobnám csak úgy.

A lényeg, hogy beszéljétek meg ezt, mert így nem mondhatnám, hogy hosszútávon működhetne.

Írom ezeket úgy, hogy soha nem volt barátnőm, ahogy fentebb is írtam, de az tény, hogy én így járnék el a helyedben.


25/F

2015. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy értette, hogy mint barát nem hiányozhatok az ééletéből, mert tényleg nagyon sokat nevettünk, sok élményünk votl együtt. Nem is ez a probléma, hanem rákérdeztem, hogy most akkor ki iránt mit, és azt írta ne mtudom. Rákérdeztem mi azhogy nem tudom, és vagy nem válaszolt vagy mellébeszélt. Nekem ilyen nem kell, szívja másnak a vérét, nekem nem fáj a fejem.
2015. aug. 16. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Akkor viszont mondd meg neki, hogy az ilyen neked barátnak sem kell, nemhogy barátnőnek. Szó szerint nem tudja, hogy mit akar, a szó legeredetibb értelmében. A haveroddal flörtölget, de azért te még jó vagy barátnak. Így vagy úgy, de mindkettőtökkel legyen, neki minden szempontból jó legyen. Aha, na persze. A Hold-ra ne vidd el?

Pattintós a dolog. Persze ez mint tanács, nem több.

Találni fogsz majd olyat, aki tényleg hozzád illik :)

2015. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is beszélünk már. Ő szakított amúgy, mert nem mert a szemembe sem nézni.
2015. aug. 16. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő vagyok. Ez végtelenül gerinctelen húzás volt a részéről, főleg három év távlatában. Az lett volna a minimum, hogy szemtől szemben elmondja neked, hogy mi a helyzet nem csak úgy félvállról odadobni, hogy vége.

De most már én is azt mondom teljes mértékben, hogy jól teszed, hogy nem foglalkozol vele különösebben, tudom, hogy csúnyán hangzik, de az ilyenért nem kár. Hadd menjen. Majd lesz aki marad. Mindig csak előre.

2015. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!