Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha nem tetszün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha nem tetszünk valakinek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác,egy suliba járunk,nagyon tetszik,de szerintem én nem tetszem neki,vagyis néha ad elég félreérthető jeleket,de szerintem csak én értem félre,és nem jövök be neki:S Még nem ismerjük egymást,de én tudok róla pár dolgot,a nevét,korát,hol lakik ilyesmi,de ő sztem nem tud rólam semmit,max.a nevem.Mondjuk így nem nagyon ismerem,csak közös ismerősről,meg egy-két dolgot hallottam róla,és ezek alapján nagyon szimpatikusnak tűnik,meg hát külsőre nagyoon tetszik:)Most mit csináljak?Ha nem tetszem neki külsőre már nincs is nála semmi esélyem?Kérlek,azt ne írjátok hogy hagyjam békén,keressek más srácot,mert nem fog menni,ugyanis mindennap látom,és engem csak ő érdekel:(
2010. márc. 9. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenni ha nem tetszünk valakinek?

SEMMIT

2010. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit lehetne? továbblépsz, majd lesz más
2010. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pedig hagyd a p*csába
2010. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mond meg neki h "teccel" a reagálásból úgyis látni fogod h van esély vagy nincs.ha nincs lépj tovább
2010. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
sztem beszélgess vele... vedd fel msn-re pl. és így megismeritek egymást.
2010. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha külsôre nem tetszel egy fiúnak, kizárt hogy össze fog veled jönni. De azért ne add fel egybôl, lehet hogy tetszel neki csak nem akarja/tudja kifejezni.
2010. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg vele,mond a közös ismerősiteknek,hogy mutasson be téged neki.
2010. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Hát igen,jó lenne vele beszélni,csak az a baj,hogy nagyon nyuszi vagyok:(Majd holnap megpróbálkozom egy kis szemezéssel,és ha rámosolygok az jó?:)Nem fogok beégni?

2010. márc. 9. 14:25
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, ha nem tetszel valakinek, lelépsz... jobbat úgysem tehetsz, csak ronthatsz a helyzeteden.
2010. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


5-10 év múlva majd jót nevetsz ezen a kérdéseden. Addigra már gyakorlott randizó leszel, és nem leszel olyan nyuszi.

Ha valakinek nem tetszel, tényleg hagyni kell, mert ha ráerölteted magad, akkor:

-nevetség és hecc tárgya is lehetsz

-csúnya lebőgések is lehetnek belőle

-megútálhat vagy menekülhet előled.

Ha tetszel neki, akkor a vadászat élményét hagyd meg neki!


Üdv!

2010. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!