Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar mindenhova velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenhova velem jönni?

Figyelt kérdés
Az oké hogy mert együtt járunk, de ez nem azt jelenti hogy már mindenhova csak vele mehetek, nem?? Miért nem érti meg hogy néha nélküle is el akarok menni koncertre, sörözni, stb? Ha azt mondom menjen ő is a barátaival akkor megsértődik... mit csináljak?
2008. szept. 6. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Talán azért,mert együtt jártok!!

Ha le akarod pattintani,mert úgy érzed neked jár a szabadság nem kéne járnod senkivel és akkor mehetnél egyedül sörözni,vagy koncertre vagy ahova akarsz.

2008. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát igen, a párunk nem olyan, mint egy hajas baba, amit akkor veszünk le a polcról, amikor kedvünk van... Ha együtt jártok, akkor EGYÜTT jártok... Benne van a szóban is. Ha szereted, úgyis mindig vele akarsz lenni. Ha meg "langyos" a kapcsolat, akkor nem szabad hülyíteni a másikat....
2008. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Attól még lehet életem hogy járok valakivel nem? Nem minden nap minden percében csak vele lehetek? Mert ő így szeretné, de ez kissé sok.
2008. szept. 6. 23:21
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Tudod mit akkor hagyd ott,ha már most idegesít!
2008. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem hagynám ott, mert szeretem, csak ilyen még nem volt, hogy sehova nem mehetek egyedül és kissé zavar.
2008. szept. 6. 23:26
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Nézd, szerintem ha neked "teher" vele lenni, akkor már nem szereted. Vagy nem ÚGY szereted. Ezt neked kell érezni, erre nincs recept, hogy ennyit meg ennyit kell a másikkal lenni. A szerelmesek MINDIG együtt akarnak lenni, nincs külön program, pláne ha látod, hogy ez bántja őt. Ha már régóta együtt jártok (mondjuk évek óta), persze hogy átalakul a kapcsolat, és nem vagytok együtt éjjel-nappal. A barátokat pedig nem kell elhanyagolni, nem azt mondta a párod, hogy ne menj, hanem hogy kettesben menjetek.
2008. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek az utcsó hozzászólóval!
2008. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj,de te nem igazán őt szereted,hanem saját magadat.Magyarul mondva önzö vagy,mert otthagyni nem akarod,hogy amikor kell akkor kéznél legyen,de tehernek érzed mihelyst más programod van.Szerintem se hülyítsd tovább szegényt.Hiszen az előttem lévő jól írta,az együtt járás az EGYÜTT létről szól.
2008. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat valóban nem azt jelenti, hogy ezentúl csak és kizárólag együtt... néha bizony szükség van magányra, vagy arra, hogy valamit egyedül intézzen az ember.

Csak előtte beszéld meg vele, hogy téged sem zavar, ha ő néha egyedül megy valahova - és, hogy szereted, és véletlenül sem fogod megcsalni (flörtölni, kacérkodni, stb). És tartsd is be.

2008. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1év 8hónapja vagyunk együtt a barátommal és imádok vele lenni,kettesben sokat vagyunk,de ha felhív h menne sörözni,nem baj-e,akkor mindig mondom neki,h dehogyis,menj csak...kell a barátaival is lennie..mondjuk én nagyon keveset lógok sulin kívül barátokkal,de nekem nem hiányzik..
2008. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!